Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība izstrādājusi noteikumus par mājokļa atbalsta piešķiršanu

Bauskas novada pašvaldība apstiprinājusi saistošos noteikumus par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā, informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālo dzīvokli vai sociālo dzīvojamo telpu pašvaldība izīrē personai, kura saskaņā ar Dzīvojamo telpu īres likuma tiesību normām tiek izlikta no īrētās dzīvojamās telpas par īres maksas un maksas par pamatpakalpojumiem parādiem, pamatojoties uz tiesas spriedumu un, ja tā ir sasniegusi pensijas vecumu vai ir persona ar invaliditāti, vai ar personu kopā dzīvo un apgādībā ir vismaz viens nepilngadīgs bērns.

Pašvaldība piedāvā palīdzību arī īrētās dzīvojamās telpas apmaiņā pret citu īrējamu dzīvojamo telpu.

Palīdzību var saņemt persona, kura īrē pašvaldībai piederošu vai uz likumīga pamata lietojumā esošu dzīvojamo telpu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Persona var lūgt samainīt pret mazāku vai mazāk labiekārtotu neapdzīvotu dzīvojamo telpu, ja personai par dzīvojamo telpu ir īres maksas un maksājumu, kas saitīti ar dzīvojamās telpas lietošanu, parāds un persona piekrīt noslēgt vienošanos par parāda samaksu.

Palīdzību var saņemt arī personas veselības stāvokļa dēļ, kurai ir nepieciešama dzīvojamā telpa ēkas zemākā stāvā, kā arī pašvaldība piedāvā mainīties pret citu pašvaldības dzīvojamo telpu, pašvaldības izīrēto telpu īrniekiem par to savstarpēji rakstiski vienojoties. Šādu palīdzību var saņemt personas, kurām nav parādu.

Pašvaldība piedāvā dzīvojamās telpas arī speciālistu piesaistei. 

Pašvaldībā kā prioritāšu nozares speciālistu piesaistei tiek minētas veselības un sociālā aprūpe, izglītība, kultūra un inženierzinātņu nozare.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.