Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja izraudzīta iekšējā konkursā

Jaunizveidotajam Bauskas novadam darba organizēšanai izveidota jauna struktūra. Iepriekšējā domes sēdē deputāti apstiprināja Bauskas bāriņtiesas vadītāju un vietnieku. Bauskas novada iedzīvotāja Kristīne interesējās, kālab deputātu balsojums nav bijis vajadzīgs Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja izvēlē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko paskaidroja, ka Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada sociālais dienests» vadītāju izraudzīja iekšējā konkursā. Iestāde no jauna netika veidota. Vecumnieku, Rundāles, Iecavas novada sociālos dienestus pievienoja Bauskas iestādei, un tie no šī gada 1. janvāra kļuva par struktūrvienībām. Tāpēc vadītājs atkārtoti nebija jāapstiprina domes sēdē. Bauskas novada sociālo dienestu turpina vadīt Dina Romanovska.

Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja Dina Romanovska. Foto: Ivars Bogdanovs

“Bāriņtiesu apvienošanās notika līdzīgi, bet šeit bija svarīgi, ka visiem bāriņtiesu priekšsēdētājiem, vietniekiem un locekļiem beidzās darba pilnvaru termiņš pērnā gada 31. decembrī, jo bāriņtiesas locekļa amats ir terminēts. Bāriņtiesu likuma 9. panta otrajā daļā noteikts, ka uz bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka un bāriņtiesas locekļu amata vietām izsludina atklātu pretendentu konkursu,” norādīja A. Matuļenko.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Nu ko var ņemties!? Klaigātāji parasti ir tie, kas paši neko jēdzīgu nav darījuši un nedara. Arī tie, kas nespēj realizēties savās idejās.

  2. varēs ganīt tās klaču bābas un sekot līdzi cik trūcīgo paciņu šamējās aiznes mājās norīt. kad aiziet trūcīgais uz pagastmāju un prasa šo paku, tad sameja nedod. nav ko teikt.vārdu uzvārdu varu nosaukt nav problemu.
    Noteikti jāseko arī īpašumu lietām līdzi, tos ari nereti atvelk.

    1
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.