Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ceturtdien Grenctāles robežpunktā notiks mītiņš Ukrainas atbalstam

Ikviens aicināts ceturtdien, 10. marta, pēcpusdienā Grenctālē, uz Latvijas–Lietuvas robežas pievienoties mītiņam pret izvērsto karadarbību Ukrainā. Pasākumu rīko 1991.gada barikāžu dalībnieku biedrība  sadarbībā ar Bauskas un Pasvales pašvaldībām, portālu informēja Bauskas novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Beata Logina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka sarīkojums notiks pulksten 16 automaģistrāles A7 malā pie Baltijas ceļa piemiņas zīmes, kas ir simbolisks apliecinājums kopības spēkam un cilvēcisko vērtību cienīšanai.

Paužot atbalstu ukraiņu tautas cīņai par brīvību, Ukrainas valsts suverenitātei un teritorijas nedalāmībai, klātesošos mītiņā uzrunās barikāžu dalībnieku biedrības priekšsēdētājs Renārs Zaļais, Latvijas Tautas Frontes pirmais priekšsēdētājs Dainis Īvāns, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Pasvales rajona pašvaldības mērs Gintauts Gegužinsks.

Savu viedokli paudīs arī bijušais Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers, bijusī Latvijas Augstākās Padomes deputāte Velta Čebotarenoka un žurnāliste, bijusī laikraksta ‘’Atmoda’’ galvenā redaktore Elita Veidemane.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Brīvais mikrofons būs pieejams ikvienam, kurš vēlēsies izteikt stiprinājuma vārdus Ukrainas tautai vai dalīties atmiņās par to, cik mēs katrs varam dot, lai nosargātu savas valsts brīvību,” sacīja B. Logina.

Iedzīvotāji ir aicināti pasākuma norises vietā nokļūt pašu spēkiem, bet, ja tādas iespējas nav, pašvaldība lūdz sazināties ar atbildīgajiem darbiniekiem apvienību pārvaldēs un pagastu nodaļās un jautāt par iespēju nodrošināt transportu. Kontaktinformācija atrodama Bauskas novada pašvaldības tīmekļvietnē www.bauska.lv.

2. martā līdzīgā Ukrainas atbalsta mītiņā robežpunktā Unguriņos (Ķoņu pagastā) tikās Latvijas un Igaunijas iedzīvotāji.

Foto: Ingrīda Punka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.