Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Darba meklētājus aicina pieteikties karjeras dienām

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba meklētājus pieteikties karjeras dienām “Esi savas karjeras virzītājs!”, informēja aģentūrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
“Bauskas Dzīves” arhīvs.

Karjeras nedēļā tiks rīkotas NVA karjeras konsultantu meistarklases, individuālās darba interviju simulācijas, tiešsaistes pasākumi par karjeras un darba iespējām medicīnas un izglītības nozarēs, kā arī tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām NVA.

Lai sniegtu praktisku atbalstu darba meklēšanā, “Zoom” platformā notiks sešas NVA karjeras konsultantu meistarklases. Meistarklašu ciklu atklās divi 4.aprīļa pasākumi – plkst.10 “Mans pirmais CV (Canva)” un plkst.13 “Mana pirmā darba intervija”.

5.aprīlī plkst.10 paredzēta meistarklase “Mana pirmā motivācijas vēstule”, 6.aprīlī plkst.10 – “Attālinātā darba intervija”, 7.aprīlī plkst.10 – “Savu resursu un kompetenču apzināšanās, lai iegūtu darbu, kas sniedz gandarījumu” un 8.aprīlī plkst.10 meistarklase par karjeras mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat katru dienu tiešsaistes individuālo karjeras konsultāciju veidā notiks darba interviju simulācijas, kuru laikā interesenti NVA karjeras konsultantu vadībā varēs izspēlēt iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Simulācijās tiks analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem.

Karjeras nedēļas laikā interesenti varēs piedalīties tiešsaistes tikšanās ar medicīnas un izglītības nozaru pārstāvjiem, noskaidrojot, kādas ir darba un karjeras izaugsmes iespējas šajās nozares, kāds ir pieprasījums un kas tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem.

Plānots, ka 5.aprīlī plkst.14 norisināsies tikšanās ar Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas pārstāvjiem par nākotnes perspektīvām medicīnas nozarē, savukārt 7.aprīlī plkst.14 – tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem par nākotnes perspektīvām izglītības nozarē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt tie darba meklētāji, kurus interesē darba un karjeras iespējas NVA, uz tikšanos “Zoom” platformā aicināti 6.aprīlī plkst.13.

Karjeras dienas norisināsies tiešsaistes platformā “Zoom” no 4.aprīļa līdz 8.aprīlim, un tās darba meklētājiem tiek rīkotas jau piekto gadu pēc kārtas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.