Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Donoru dienā Bauskā asinis ziedo 51 iedzīvotājs

Pirmdien, 14. februārī, Bauskas kultūras centrā Valsts asinsdonoru centra izbraukuma Donoru dienā asinis ziedoja 51 cilvēks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Asinis otru reizi atnākusi ziedot vidusskolniece Patrīcija Rācenāja.

«Bauskas Dzīve» asins nodošanas krēslā satiek Inetu Miļūnu. Viņa saskaitījusi, ka šī viņai ir piektā asins nodošanas reize. «Nāku gadā divas reizes, ja nav saslimšanu vai slimību simptomu,» saka I. Miļūna, «asinis nododu tādēļ, ka var atnākt diena, kad pašai asinis būs vajadzīgas. Palīdzu citiem. Savā laikā arī pašai dzīvē bijusi vajadzība pēc asinīm,» saka Ineta Miļūna.

Viņa novērtē šādas izbraukuma asins nodošanas dienas. «Esmu iedomājusies, ka varētu vienu dienu atnākt un asinis nodot. Ļoti laba iespēja nebraukt uz Jelgavu vai Rīgu, bet izdarīt to tepat. Patīk regularitāte, un iesaku asinis ziedot arī citiem, ja ar veselību viss ir labi,» aicina I. Miļūna.

Asinis otru reizi atnākusi ziedot vidusskolniece Patrīcija Rācenāja. Acīs redzams Patrīcijas prieks par iespēju ziedot asinis Bauskā. «Šis ir labs darbiņš, kur varu krāt labos karmas punktiņus. Jūtos labi. Noteikti iesaku nākt citiem. Neredzu iemeslu, kāpēc to nedarīt, ja cilvēks ir vesels. Tā ir iespēja palīdzēt cilvēkiem,» saka Patrīcija Rācenāja, «ir labi, ka arī Bauskā Valsts asinsdonoru centrs ierodas. Tā varam taupīt laiku un naudu. Kad būs iespēja, noteikti ziedošu asinis vēl! Paldies atsaucīgajam kolektīvam par atbalstu un uzmundrināšanu,» «Bauskas Dzīvei» pastāstīja Patrīcija Rācenāja.

Bauskas novada pašvaldības pārstāve Marta Augucēviča atklāja, ka pirmdien nodot asinis bija atnākuši 70 cilvēki, bet atļauts asinis ziedot bija 51 cilvēkam. Vairāk gan asinis ziedot bija atnākušas sievietes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.