Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Eglītes Bauskā, Iecavā un Vecumniekos vēl šonedēļ savāks atkritumu apsaimniekotāji

Šajā nedēļā, līdz 14. un 15 . janvārim, Bauskas novadā atkritumu apsaimniekotāji savāks pie konteineriem atstātās Ziemassvētku eglītes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecumniekos SIA «Mūsu saimnieks» iedzīvotājus informējusi, ka Ziemassvētku eglītes līdz 15. janvārim ir iespēja nodot vietējos atkritumu apsaimniekošanas laukumos – Rīgas ielā 43 un Ceriņu ielā 17, novietojot tās blakus sadzīves atkritumu konteineriem. Tiek piedāvāta vēl kāda iespēja – ja eglīte pēc svētkiem vēl ir zaļa, bez jebkādiem rotājumiem, to var nodot jātnieku sporta klubam «Gaita» Vecumniekos, iepriekš sazinoties pa tālruni 27048993.

«Bauskas Dzīvei» kārtību eglīšu savākšanā Iecavā jau iepriekš skaidrojusi SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» atkritumu saimniecības vadītāja Ineta Orinska: «Daudzdzīvokļu namu iedzīvotājiem eglītes jāizliek pie māju atkritumu konteineriem vienviet tā, lai sadzīves atkritumu savācējmašīnas var netraucēti piebraukt un darīt savu darbu. Mums ir kompostkaudzes laukums, tur zarus drīkst dedzināt. Dārznieku brigāde ar transportu brauks un salasīs eglītes, pēc tam Ķesterkalnā tās tiks aizvestas un sadedzinātas. Eglītes jāizliek bez rotājumiem.»

Savukārt par situāciju Bauskā Zane Zauere, SIA «Vides serviss» atkritumu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja, iepriekš «Bauskas Dzīvi» informēja, ka eglītes tiks vāktas līdz 14. janvārim. Iedzīvotāji tās var arī paši vest uz laukumu Biržu ielā 8b Bauskā, tad savākšana ir bez maksas. Savukārt, eglītes novietojot pie SIA «Vides serviss» apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju atkritumu konteineriem, tās aizvedīs par papildmaksu – līdzīgi kā par lielgabarīta atkritumiem. Sētnieces pieteiks, kad šo kociņu būs gana daudz, lai tos savāktu «Vides servisa» traktors vai automašīna ar piekabi. Tas varētu būt vienreiz vai divreiz nedēļā atkarībā no daudzuma. Pēc tam eglītes tikšot sašķeldotas. Arī «Vides servisa» pārstāve uzsver, ka jānoņem rotājumi, kā arī mākslīgās eglītes nav liekamas pie īstajām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.