FK “Bauska” kārtējais zaudējums

“ELVI florbola līgā” vīriešiem kārtējo zaudējumu piedzīvoja FK “Bauska”, kas svētdien, 8. janvārī, savā laukumā ar rezultātu 5:6 zaudēja Rīgas komandai RTU/Rockets, ziņo portāls floorball.lv.

“RTU/Rockets” līdz šim bija tikai viens punkts, jo zaudējumi tika piedzīvot visās spēlēs, tostarp arī savā laukumā pret “Bausku” (6:7). Atbildes mača rezultātu 6. minūtē atklāja baušķenieks Kristers Ķūrēns-Repša – 1:0. Jau tajā pašā minūtē ar vārtu guvumu atbildēja rīdzinieks Mārtiņš Lapsiņš (1:1). Pēc pirmā periodā vadībā ar divu vārtu pārsvaru atradās mājinieki – 3:1.

Otrās trešdaļas laikā viesiem izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu – 4:4. 50. minūtē rīdzinieks Rainers Miķelsons pirmo reizi vadībā izvirzīja Rīgas komandu – 5:4. Jau nākamajā minūtē mājinieks Matīss Dulbe vēlreiz panāca neizšķirtu – 5:5. 58. minūtē komandas biedra Artūra Jansona piespēli vārtu guvumā pārvērta rīdzinieks Oļegs Stasivs – 6:5. Bauskas komanda vēl centās situāciju labot, tomēr nesekmīgi – uzvaru ar 6:5 svinēja “RTU/Rockets”.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina Kristiānu Kociņu, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Viņa komandas biedram Artūram Jansonam 4 (1+3) punkti, divus vārtus guva Rainers Miķelsons, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Imants Lastovskis.

Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma Kristers Ķūrēns-Repša, kura kontā “hat-trick”. Pēc šīs uzvaras komandai “RTU/Rockets” turnīra tabulā četri punkti, bet joprojām pēdējā pozīcija. “Bauskai” 12 punktu un 9. vieta.