Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FK “Bauska” piekāpjas “Elvi florbola līgas” čempioniem

“Elvi florbola līgā” vīriešiem izbraukuma spēlē zaudējumu piedzīvoja florbola komanda “Bauska”, kas sestdien, 10. decembrī, ar rezultātu 5:7 piekāpās pašreizējiem čempioniem, Cēsu komandai “Lekrings”, ziņo portāls floorball.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baušķnieki vareni sāka šo cīņu, pēc piecām minūtēm izvirzoties vadībā ar 2:0. Ar vārtu guvumiem izcēlās Jānis Akmentiņš un Artis Černovskis. Līdz pirmajam pārtraukuma Cēsu komanda atbildēja ar trijiem vārtu guvumiem (3:2), divus golus iemeta Miķelis Koknesis Roops, bet vienu – Bruno Beķeris. 26. minūtē rezultāts vēl bija neizšķirts (3:3), bet līdz otrajam pārtraukumam cēsnieki izvirzījās vadībā ar 6:3. Galarezultātā Cēsu “Lekrings” svinēja uzvaru ar 7:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Miķelis Koknesis Roops, kura kontā 4 (3+1) punkti. 4 (2+2) punkti Bruno Beķerim. Ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Cēsu komandas kapteinis Toms Rīsmanis.

Par labāko starp baušķeniekiem atzina Arti Černovski, kuram šajā mačā divi vārtu guvumi. Pēc šīs uzvaras Cēsu “Lekrings” ar 27 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 3. vietā, bet “Bauskai” joprojām deviņi punkti un priekšpēdējā pozīcija.