FK “Bauska” Rīgā pieveic “RTU/Rockets”

Sestdien, 4. novembrī, Rīgā nūjas krustoja florbola komandas “RTU/Rockets” un “Bauska”. Cīņā par turnīra tabulas priekšpēdējo vietu meistarīgāki izrādījās baušķenieki, kas svinēja uzvaru ar 7:5. Bauskas komandā ar “hat-trick” izcēlās Artis Černovskis, ziņo portāls floorball.lv.

FK “Bauska”, kurai līdz šim turnīra tabulā bija tikai divi punkti, sestdien viesojās Rīgā pie “RTU/Rockets”, kam ir trīs punkti, bet iegūti ar tehnisko uzvaru. Viesiem vajadzēja tikai desmit minūtes, lai izvirzītos vadībā ar 3:0. Divus golus iemeta Artis Černovskis, bet vienu – Pēteris Zeltiņš. Vēlāk izrādījās, ka šim handikapam bija izšķiroša nozīme. 13. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja rīdzinieks Renārs Preijers (1:3), bet pēc pirmā perioda baušķeniekiem jau atkal bija trīs vārtu pārsvars – 4:1.

Otrajā trešdaļā Bauskas komanda guva vienus bezatbildes vārtus, panākot jau 5:1. Pēdējo periodu labāk aizvadīja laukuma saimnieki, kuri guva četrus vārtus, tomēr arī viesi parādā nepalika, “Bauska” guva panākumu ar 7:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma triju vārtu autors Artis Černovskis. Pa trim rezultativitātes punktiem arī Pēterim Zeltiņam un Evertam Janušauskim. Labākā spēlētāja balvu Rīgas komandā saņēma Kristaps Lapsiņš, kura kontā viens gols. Pa 2 (1+1) punktiem viņa komandas biedriem Raineram Grīslītim, Renāram Preijeram un Rūdolfam Dilbergam. Pēc šīs uzvaras “Bauska” ar pieciem punktiem turnīra tabulā atguva priekšpēdējo pozīciju, bet “RTU/Rockets” ar trim punktiem atgriezās jau pierastajā pēdējā vietā.

“RTU/Rockets” – “Bauska” – 5:7 (1:4, 0:1, 4:2)