Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iecavas sporta skolu absolvē 33 jaunieši

Iecavas kultūras namā notika sporta skolas «Dartija» absolventu izlaidums. Kopā mācību iestādi pabeidza 13 vieglatlētikas nodaļas un 20 basketbola nodaļas audzēkņi. Viņu vidū ir arī Latvijas čempionātu medaļu ieguvēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto – Ivars Bogdanovs.

Pasākumu, kas notika 8. jūnija vakarā, vadīja sporta skolas metodiķe Evelīna Daškeviča. Savukārt sarīkojumā dziedāja duets Patrīcija Spale un Anna Patrīcija Karele, kā arī Īčena Vana. E. Daškeviča informēja, ka sporta skolu absolvē V20 programmā.

Absolventus uzrunāja sporta skolas «Dartija» direktore Baiba Gāga: «Lepojos ar jums. Jūs kopā ar vecākiem un treneriem visu laiku esat nesuši Iecavas vārdu. Un tas nebija viegli. Mirklis, kad tu stāvi uz goda pjedestāla, ir tikai mirklis, un tam seko ilgs un sūrs darbs, lai būtu nākamais tāds mirklis.» Viņa uzsvēra, ka sportisti varēs turpināt trenēties Iecavā, piedalīties sacensībās un parādīt savus labākos rezultātus.

Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers atzina, ka absolventi šogad ir tik kuplā skaitā, kā nevienu gadu. «Pateicība vecākiem, bez kuru atbalsta grūti sasniegt labus rezultātus sportā. Vislielākā pateicība praktiski par mūža ieguldījumu sporta skolas direktorei Baibai Gāgai. Novēlu turpināt jauniešiem sportiskās gaitas. Tas jums palīdzēs dzīvē,» tā N. Vāvers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešus sveica Bauskas novada izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja. Piedalījās arī Bauskas novada domes deputāts Jānis Siugalis. Pateicās arī skolēnu vecāki, pasniedzot basketbola trenerim Voldemāram Pārumam, kā paši vecāki teica, paša vērtīgākā trenera balvu.

Starp absolventiem ir arī Latvijas Jaunatnes basketbola līgas šī gada bronzas medaļu ieguvēji U16 grupā Martins Caune un Alekss Karpovs, kas spēlēja kopā ar baušķeniekiem. Pārējie spēlēja «Iecavas» vienībā.

Ļoti labi rezultāti ir vieglatlētiem. Niklass Kalniņš pēdējās sacensībās «LVS/Sportland» kausa izcīņā ieguva otro vietu starp pieaugušajiem augstlēkšanā ar rezultātu 1,98 metri, un trenere Dace Vizule domā, ka šo rezultātu vēl var uzlabot. Ar augstiem rezultātiem izcēlušies Adriana Krūzmane un Rihards Pūķis, bet dažāda kaluma medaļas ir arī pārējiem.

Žanete Sinkovska atceras savas pirmās sacensības. Tas bijis desmit gadu vecumā Bauskā. «Atceros, kā skrēju 600  metru distanci, finišēju otrā un bija medaļa. Tas bija ļoti iedvesmojoši,» saka jauniete. Jaunās vieglatlētes atzīst, ka sports devis ieguvumus gan raksturam, gan arī paziņu loku. «Iemācījāmies nepadoties pie pirmajām grūtībām,» saka Katrīna Klāsupa. «Ieguvām raksturu – to deva smagie treniņi. Mums ir atbalsts – gan no treneriem, gan vienam no otra,» tā A. Krūzmane. «Iemācījāmies nečīkstēt, iepazinām jaunus cilvēkus,» saka Lianda Žvirble.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.