Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Iekšlietu ministrijas saskaņojums aizkavē Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieka izvēli

Noslēdzies konkurss uz Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieka amatu, bet rezultāts vēl nav zināms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada izpilddirektors Ivars Romānovs paskaidroja, ka pašvaldības policijas priekšnieka amata kandidātu izvērtēšanas komisija lēmumu vēl nav pieņēmusi.

“Tam ķersies klāt šīs nedēļas pirmajā pusē. Izraudzītajam kandidātam ir vajadzīgs Iekšlietu ministrijas apstiprinājums, un tas arī tiks pieprasīts. Ja atbilde būs pozitīva, tad varēs gatavot lēmumu par izvirzīšanu apstiprināšanai amatā. Visticamāk, tas varētu notikt jūnijā,” pieļāva I. Romānovs.

Tikmēr Bauskas novada domes deputāti 30. maijā lems par līdzšinējā Bauskas novada policijas priekšnieka Broņislava Ostrovska atbrīvošanu no amata. Jau vēstījām, ka B. Ostrovskis pieņēmis jaunu izaicinājumu – izveidot no nulles pašvaldības policiju Ventspils novadā. Sākot ar 3. jūniju, viņš būs Ventspils novada pašvaldības policijas priekšnieks.

Jāmin, ka Ventspils novadā ievilkās pašvaldības policijas priekšnieka apstiprināšana amatā, jo saskaņojums no Iekšlietu ministrijas tika gaidīts vairāk nekā mēnesi. Ventspils novada pašvaldības izpilddirektors Juris Krilovskis Ventspils novada domes deputātus aprīļa domes sēdē informēja, ka personīgi zvanījis uz ministriju un lūdzis procesu paātrināt, taču ministrijā atteikušies atkāpties no pieņemtās procedūras, pat neskatoties uz to, ka izvēlētais kandidāts vada pašvaldības policiju Bauskas novadā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Pašvaldības policijas priekšniekam derētu tāds pompozs tēls.Kā cara laiku gorodovojs.Ar iespaidīgu vēderu,ūsām un spīdīgām pogām.Uzreiz respekts.Un tūristus pievilinātu.

  15
 2. Jaunajam PP šefam vajadzētu pasekot brašuļiem ar ūdensmotociklu Mūsas upē (Mūsas ciema teritorijā). Bracieni ir pārgalvīgi. Braucēji bez vestēm. Upē ir pietiekami daudz peldētāju, t.s. bērnu. Vai braucējiem ir tiesības?
  Kad notiks nelaime, būs par vēlu.

  10
  2
 3. Bauskas novadā nav oficiālu peldvietu, līdz ar to kam sekot peldvietās, nav pamata. Tur viss notiek labi, visiem ir jāsadzīvo. Vecākiem arī ir jāmāca nelīst kur nedrīkst arī esot ūdenī un paši arī tobrīd var nepeldēties. Un ne jau tā nu brauc ar ūdensmočiem, ka nesaredzētu nevienu peldētāju. Pārgalvīgi ir arī līst upē dziļumā un peldēt, ja redz, ka tai laikā brauc ūdensmocis. Vienkārši savstarpēja sapratne un izpratne, ka ūdenstilpne ir kā peldētājiem, tā arī SUP dēļu airētājiem, tā arī ūdens moču braucējiem. Un bērniem ir forši tos redzēt, arī tas paplašina viņu redzesloku, kā vēl var būt upē. Upe pietiek visiem.

  5
  7
 4. Ar galvu domājošās valstīs ir tikai viena policija. hitlera laikos bija daudz policiju, tai skaitā palīgpolicija.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.