Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Jaunā novada iedzīvotāju saliedēšanās pasākumu rīko Vecumniekos

Šosvētdien, 20. martā, plkst. 11. Vecumnieku tautas nama lielajā zālē tiks atklāts saliedēšanās pasākums Bauskas novada iedzīvotājiem, kur visiem interesentiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, meistarklasēs un iegūt zināšanas lekcijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ilustratīvs attēls no pixabay.com

Bauskas novada saliedēšanās pasākumu organizē Vecumnieku jauniešu domes locekļi, jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva un Vecumnieku pagasts sadarbībā ar Bauskas un Iecavas apvienību. «Ar šo pasākumu mēs vēlamies iepazīt tuvāk jauno Bauskas novadu,» «Bauskas Dzīvi» informē Vecumnieku jauniešu domes priekšsēdētāja Čelsija Viktorija Gerika, «saprast to, ko katra pagasta nodaļa spēj veikt, iepazīt stratēģijas, veidot sadarbībai spējīgas attiecības ar Bauskas novada iedzīvotājiem, kā arī apspriest nākotnes plānus Bauskas novadam.»

Pasākums sāksies ar reģistrēšanos no plkst. 10.30 līdz 11. Vecumnieku apvienības mājaslapā ievietotajā afišā akcentētas vairākas aktivitātes, kuras pasākuma dienas gaitā plānots īstenot, – lekcija «Bailes», fotoorientēšanās, kebabu meistarklase, viktorīnas, kā arī dažādas diskusijas, sarunas un meistarklase apgleznošanā.

«Mūsuprāt, jauniešiem šie pasākumi ļauj iepazīt dažādas iespējas novadā – darbā ar jaunatni, pasākumu organizācijā, kā arī paplašināt savu draugu loku un veidot labvēlīgas attiecības ar novada iedzīvotājiem,» uzskata Čelsija Viktorija, «tas ļauj jauniešiem attīstīt prasmes komunicēt, izpaust savu viedokli, uzskatus un idejas, kā arī izprast un labot savas vājās puses. Šis pasākums palīdzēs pierādīt arī to, ka jauniešiem nav tikai tukšas runas, bet ka mēs jaunieši arī spējam izdarīt solīto.»

Afišā informēts – lai piedalītos pasākumā, līdz 18. martam jāaizpilda reģistrācijas anketa https://ej.uz/vszo. Pasākuma dalībniekiem lūgts ierasties ar cienastu groziņiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.