Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Kas pašvaldības apvienību pārvalžu vadītājiem maciņā?

Aplūkojot mūspuses valsts amatpersonu – šajā reizē Bauskas novada apvienību pārvalžu vadītāju- deklarācijas par aizvadīto gadu, var redzēt, ka situācija ar katra “maciņa biezumu” ir dažāda. Jāņem vērā, ka tā ir informācija par oficiālajiem datiem, ne vienmēr var uzzināt, cik daudz no rocības ir uz citu ģimenes locekļu vārdiem vai vēl kā citādi noformēts, lai to nevajadzētu rādīt publiski. Tālab šeit iespējams ielūkoties vien tajā, kas pieejams publiski.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rēķinot ienākumu kopumu, vislielākie tie pagājušajā gadā bijuši Rundāles apvienības pārvaldes vadītājam Aigaram Sietiņam – 36 463,24 eiro. Iepriekš A. Sietiņš ieņēma Rundāles novada izpilddirektora amatu. 2020. gadā kopējie ienākumi bija 34 757, 88 eiro.

Aigars Sietiņš – Bauskas novada pašvaldības iestādes “Rundāles apvienības pārvalde” vadītājs. Foto:bauska.lv

Savā deklarācijā A. Sietiņš norādījis, ka Rundāles novada domē pērn guvis ienākumus 24 681, 29 eiro apmērā, bet no Bauskas novada pašvaldības saņēmis 346,50 eiro. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksātā pensija bijusi 10 001, 04 eiro, savukārt no “SEB atklātā pensiju fonda” saņemti 1421 eiro, “Citadele banka” procentos samaksājusi 13, 41 eiro.

A. Sietiņam pieder divi dzīvokļi un divi zemes gabali Rundāles pagastā, zeme Ceraukstes pagastā un vēl viens īpašums Rundāles pagastā. Īpašumā ir 2013. gada izlaiduma kravas transportlīdzeklis “Peugeot Boxer” un 2018. gadā ražotā piekabe “Tauriga Tauras B 701”, valdījumā norādīta 2018. gada izlaiduma vieglā automašīna “Peugeot 3008”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Sietiņam ir parādsaistības 11 045,30 eiro (2020. gadā tās bija 15 000 eiro).

Ne uzkrājumu, ne parādu

Aleksandrs Gurkovskis – Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas apvienības pārvalde” vadītājs. Foto: bauska.lv

Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Aleksandra Gurkovska kopējie ienākumi 2021. gadā bija 21 162 eiro, liecina Valsts ieņēmuma dienesta datubāzē atrodamā A. Gurkovska amatpersonas deklarācija. Desmit gadus viņš ieņēma Gailīšu pagasta pārvaldes vadītāja amatu.

Algā no pašvaldības A. Gurkovskis pērn saņēmis 19 317 eiro. Papildus šiem ienākumiem viņš 694 eiro ieguvis no saimnieciskās darbības un komercdarbības, bet 700 eiro Gurkovskims izmaksājis Lauku atbalsta dienests. Pabalstā no VSAA viņš pagājušajā gadā saņēmis 450 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gurkovskis deklarējis sev piederošus divus nekustamos īpašumus Gailīšu un Indras pagastā, kā arī vienu zemes gabalu Gailīšu pagastā kopīpašumā. Bauskas apvienības pārvaldes vadītājam pieder 2000. gada izlaiduma automašīna “VW Golf” un 2001. gada “VW Golf Variant”, kā arī 1990. gadā ražota “Kamaz 8125” piekabe.

A. Gurkovskim nav ne skaidras, ne bezskaidras naudas uzkrājumu, nav izsniedzis aizdevumus, nav arī parādsaistību.

Sarucis atalgojums

 Normunds Vāvers – Bauskas novada pašvaldības iestādes “Iecavas apvienības pārvalde” vadītājs.

Bauskas novada pašvaldības Iecavas apvienības pārvaldes vadītāja Normunda Vāvera ienākumi pērn bija 28 412 eiro, liecina viņa iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021. gadā par darbu pašvaldībā Vāvers saņēmis 27 250 eiro. Ienākumos no saimnieciskās darbības SIA “Igas SG” viņš guvis 1162 eiro. Salīdzinājumā ar 2020.gadu viņa atalgojums pašvaldībā samazinājies par 129 eiro. Iepriekš Iecavas novada domē N. Vāvers ieņēma izpilddirektora vietnieka amatu.

N. Vāvera īpašumā ir zeme Iecavas pagastā, valdījumā ir 2018. gadā ražotā vieglā automašīna “Hyundai Tucson”. Skaidrā naudā uzkrājis 4000 eiro, bankā noguldījis 1480 eiro.

Atalgojums gada laikā pieaudzis

Dace Šileika – Bauskas novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku apvienības pārvalde” vadītāja.

Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika pērn par darbu pašvaldībā nopelnīja 23 249, 86 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā Valsts amatpersonas deklarācija. Atalgojums gada laikā pieaudzis par 3 587 eiro ( 2020. gadā no pašvaldības D. Šileika saņēmusi 19 662, 03 eiro).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

D. Šileikas ienākumus pagājušajā gadā papildināja arī pabalsts no VSAA 273 eiro apmērā. Deklarējusi lietošanā būvi Skaistkalnes pagastā.

Saskaņā ar deklarāciju D. Šileikai nav uzkrājumu, nav parādu, nav arī kustamās mantas – transportlīdzekļu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Kāpēc Bauskas novads nepublicē zemākos atalgojumus budžeta iestādēs un, kas paliek pāri pēc komunālo maksājumu samaksas.Tas nevienam neinteresē vai šie darbinieki nāk uz darbu paēduši…

  10
  1
 2. Vai pensionāram nav jāprotas un jāatbrīvo vieta, kādam citam? Ir nu gan labi iekārtojies!

  10
 3. Man šķiet, ka lūkoties citu maciņā nav korekti, jo katram ir iespēja ieņemt sev vēlamo, pēc prasmēm un izglītības atbilstošo amatu.

  4
  10
 4. Šeit neciena auklītes, sētniekus, apkopējus, sanitārus u.t.t.Ja, šādus darbiniekus nevajag, likvidējiet šīs vakances, un nebūs trūcigo.

 5. sietiņ ,kungs pēc novērojumiem ,kāds tavs darba stils šajā amata,tu esi tur kur tev nav jābūt un pat kaitīgi ,novada atīstībai.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.