Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Luminor” piešķir 2,75 miljonus eiro ražošanas sabiedrībai “LRS Mūsa”

Lai attīstītu darbību un palielinātu efektivitāti, “Luminor” banka piešķīrusi 2,75 miljonu eiro aizdevumu Bauskas novada uzņēmumam SIA “LRS Mūsa”, portālu informēja bankas “Luminor” pārstāve Inese Kronberga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmums SIA “LRS Mūsa” ir viens no vadošiem kombinētas lopbarības ražotājiem, kas jau 20 gadus ieņem stabilu vietu Latvijas tirgū. Dzīvnieku barības ražošanā pamatā izmanto graudus, ko iepērk no zemniekiem un dažādiem kooperatīviem.

Uzņēmums piedāvā dažāda veida kombinēto lopbarību, kā arī tās izejvielas, papildbarības (koncentrātus) un minerālbarības pilnvērtīgas barības sagatavošanai cūkām, liellopiem, aitām un kazām. Lopbarības ražošanas sabiedrība nodarbojas ar graudu pirmapstrādi, glabāšanu, lopbarības ražošanu un tās realizāciju. Papildus pašražotai lopbarībai, uzņēmums piedāvā zemniekiem arī importējamo produkciju no lielākā Vācijas kooperatīva “AGRAVIS Raiffeisen AG”, kā arī barības uzglabāšanas torņus, mēslu krātuves.

“Uzņēmuma ražotne atrodas netālu no Bauskas, taču nodrošina barības transportēšanu visā Latvijā. Aktīvi strādā, lai uzlabotu savas darbības efektivitāti. Kā, piemēram, pilnībā atjaunota rūpnīcas tehnoloģiskā līnija un palielināta rūpnīcas darbības energoefektivitāte. 2019.gadā tika investēti 3 miljoni eiro papildus graudu uzglabāšanas jaudās, kas rūpnīcai ļauj iepirkt, apstrādāt un uzglabāt graudus. “Luminor” aizdevums palīdzēs attīstīt uzņēmuma tālāku darbību un to dažādot, lai samazinātu dažādu tirgus svārstību ietekmi,” saka SIA “LRS Mūsa” valdes priekšsēdētājs Vigo Vilcāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumam pieder moderns graudu pirmapstrādes komplekss ar uzglabāšanas jaudu līdz 20 000 tonnu. Tā kā piena un cūkkopības saimniecības kļūst arvien lielākas, pieaug pieprasījums pēc dažādām izejvielām un piedevām. Līdz ar to daudzas saimniecības pašas vēlas izgatavot savus barības maisījumus pēc noteiktām receptēm, un “LRS Mūsa” nodrošina dažādu barības komponentu piegādi.

“Pēdējo 10 gadu laikā liellopu un cūku ganāmpulku apjoms Latvijā nav būtiski mainījies, tas nozīmē, ka lopbarībai ir stabils noieta tirgus. Pateicoties ilggadīgai pieredzei, lopbarības ražošanas sabiedrība “LRS Mūsa” ir pierādījusi spēju nodrošināt augstu kvalitāti visiem piegādātajiem produktiem un veidot uzkrājumus arī situācijās, kad izejvielu tirgū notiek būtiskas izmaiņas, ilgtermiņa stratēģiskā domāšana ir ļoti būtiska uzņēmuma attīstībai. Ceram, ka bankas atbalsts uzņēmumam ļaus sasniegt jaunus biznesa mērķus,” pauž Ilze Zoltnere, “Luminor” Korporatīvā departamenta vadītāja.

Foto: no uzņēmuma albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. luminors atmazga naudinu ukraina bet valsts iestades izliekas ka neko neredz. Kautgan ko vini redz??? soross finanse Latvija nelikumigu immigraciju, pedinus bet tas tak sikums, zhidu organizacija finanse nezinamas darbibas bet tas tak ari sikum, Shvabe brivi veic eksperimentus Latvija ari sikums

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.