Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

«Maxima» sniedz atbildi, vai paplašināsies Bauskā

Pirms diviem gadiem Bauskā tika slēgts veikals «Maxima» Dārza ielā 20 un jauns atvērts Slimnīcas ielā 8, bet tirgotavu Pionieru ielā bija iecerēts paplašināt, pārveidojot to par lielāka formāta veikalu «Maxima XX». Neviens nebija paredzējis, ka treknu svītru attīstībai pārvilks pandēmija, kas krietni jau ievilkusies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Rudenī tirdzniecības centru Pionieru ielā pametīs veikals “Mājai un Dārzam”.

Veikals «Mājai un dārzam» atradis sev jaunu mājvietu Salātu ielā, pilsētnieki interesējas, kas ieņems tukšās platības Bauskas lielākajā tirdzniecības centrā.

A/s «Diāna» valdes priekšsēdētājs Edvīns Bergmanis portālam atklāja, ka tirgotava «Mājai un dārzam» durvis klientiem vērs šī gada rudenī. «Aprīlī veikala telpas būs izbūvētas. Kamēr nebūsim sagatavojuši sortimentu jaunajā veikalā, veco ciet neslēgsim. Vien īsu brīdi pirms jaunā veikala atklāšanas abi veikali nebūs pieejami,» pavēstīja E. Bergmanis. Vaicājot, vai viņam ir zināms, kurš nomnieks iekārtosies «Mājai un dārzam» vietā, uzņēmējs atbildēja, ka atturēsies no komentāriem.

Bauskā Salātu ielā top jauna rgotava “Mājai un Dārzam”.

Plāni mainījušies arī uzņēmumam SIA «Maxima Latvija». Uzņēmuma pārstāve Liene Dupate-Ugule skaidro, ka pirms jauna veikala atvēršanas kādā pilsētā vai reģionā tiek izvērtēti vairāki apstākļi, piemēram, klientu plūsma, veikalu koncentrācija esošajā vietā un citi faktori. «Pašlaik, analizējot nosauktos kritērijus, nav ieceres sākt jauna «Maxima» veikala izbūvi Bauskā,» apliecināja L. Dupate-Ugule. Viņa uzsvēra, ka uzņēmums patlaban koncentrējas uz esošo veikalu uzlabošanu – jau tuvākajā laikā plānots pārveidot «Maxima X» Pionieru ielā 2, pielāgojot jaunajam un vienotajam «Mans veikals» konceptam. Ar šīm pārmaiņām iecerēts padarīt tirgotavu ērtāku gan klientiem, gan darbiniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

L. Dupate-Ugule skaidro, ka telpās mainīsies izkārtojums, izdevīgākie pirkumi būs vieglāk atrodami – veikala sākumā, tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klienta vajadzībām. «Iecienītās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. Pircējam nebūs vairs jādomā par preču novietojumu, jo visos jaunā koncepta veikalos izkārtojums būs līdzīgs, cilvēkiem sarūpēta iespēja preces atrast vēl ērtāk. Papildus tam ieviests modernizēts aprīkojums, kā arī citi jauninājumi, kas klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem veikt tiešos darba pienākumus,» iecerēto ilustrē L. Dupate-Ugule.

Veikalam “Maxima” jaunā koncepta īstenošanai nepieciešamas papildus telpas, tālab vienam nomniekam uzteikta vieta.

Viņa paskaidro, ka jaunā koncepta izveidei bija nepieciešamas papildu telpas, tālab pieņemts lēmums no nomnieku vidus atstāt veikalu, kas sniedz papildu pievienoto vērtību klientiem. «Vērojumi liecināja, ka Bauskas iedzīvotāji ļoti iecienījuši zoopreču tirgotavas piedāvājumu papildus mūsu pārtikas un citu ikdienā svarīgāko preču sortimentam, līdz ar to tika pieņemts lēmums pātraukt sadarbību ar uzņēmumu «Enhars». Uzskatām, ka «Maxima» veikala piedāvājumā arī atrodams plašs, gards un kvalitatīvs vietējās konditorejas produkcijas piedāvājums par pieejamām cenām.

Uzņēmuma «Enhars» mārketinga nodaļas pārstāve Sandra Vārna atklāja, ka ir sarūgtināti par līguma pārtraukšanu ar komersantu. Pašlaik uzņēmums aktīvi meklē piemērotas telpas pilsētā un cer, ka drīz atkal varēs vērt vaļā veikalu Bauskā.

Kurzemes uzņēmējs Argods Lūsiņš, kura īpašumā ir ēka un zemesgabals, kur atrodas tirdzniecības centrs, jau ilgāku laiku ar žurnālistiem izvēlas nekomunicēt. Tālab paliek neatbildēts jautājums, kas būs jaunais telpu nomnieks brīvajām platībām pēc veikala «Mājai un dārzam» aiziešanas. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Ideāli, ja tas būtu Lidls, būtu komiski redzēt tās rindas pa vidu starp abiem vecajiem milžiem, Maxima varētu nožēlot, ka nepaņēma 2X. Īsti neredzu un nezinu nevienu citu tirgotāju, kas gribētu un varētu tā izplesties.

  16
  1
 2. Nu re diez vai Lidls spiedīsies tur iekšā,jo viņiem tomēr sava koncepcija, būvējot tirdzniecības platības. Viss ļoti pārdomāti. Palūko kaut pie Lidl izbūvetas autostāvvietas, pietiekami plašas un ērtas un pietiekamas.

  10
  1
 3. Jaunais Maximas piedāvājums galīgi nepatīk. No rūpniecības precēm vairs praktiski nekā nav!

  17
  1
 4. Gaidi ar maisu:-) Ko tad gribi, lai giganti cīnās savā starpā 🙂 Varbūt JYSK lai nāk.

 5. Arī YSK der! Lai cīnās giganti! Gana esam uzturējuši ar piepaceltajām cenām daudzu gadu garumā!

 6. Varētu tur kautkadu boulingu vai kautkadu izsklaides vietu ģimenēm vai jauniešiem. (Zolidu, nevis dzertuvi, Baušķiniekiem dzert labāk nedod 😂😂😂) Bet jaa, apnika pēc izskalaidem braukt un naudu tērēt Jelgavā vai Rīgā. Paša centrā, būtu ļoti labi.

 7. Nu re, kad tautieši no Anglijas atbrauc ciemos brīnās, ko tad te Bauskā vispār jaunieši un veci jaunieši dara, nav te ne kino, ne biljards, ne boulings, ne kādu aktīvās atpūtas izklaižu, ne pasīvās. Ko tad viņi dara- pīpē zaļi, apreibinās ar tabletēm, iedzer ko stiprāku vazājas pa ielām vai kādā dzīvoklī tusē.

  11
 8. Feniks varātū paņemt uz sevīm vias telpas, 100 % atpelnīsis! Bet Rimī un Maximu vaidzētu iebuvēt dzīvojamajos kvartālos- starp 5stavenēm pa vidu, tapat tur bernu lukums ir skumīgs.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.