Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Meklē vadītāju pašvaldības komunālās saimniecības uzņēmumam Iecavā

Bauskas novada dome izsludinājusi konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) valdes locekļa amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
2019. gadā Iecavas novada pašvaldībai konkursu uz vakanto amatu nācās izsludināt divas reizes. Atkārtotā konkursā pašvaldība no pieciem pretendentiem par labāko DzKS valdes locekļa amata nominācijas komisija atzina Juri Junduli, kurš tam šim bija strādājis par namu pārvaldnieku VAS «Valsts nekustamie īpašumi». Foto: iecava.lv

Konkurss izsludināts, jo darba attiecības ar iepriekšējo kapitālsabiedrības vadītāju Juri Junduli ir izbeigtas, pamatojoties uz viņa iesniegumu atbrīvot no amata. Lai nodrošinātu kapitālsabiedrības institūcijas rīcībspēju, Bauskas novada administrācija uzņēmumā no šī gada 8. aprīļa pagaidu valdes locekļa amatā ir iecēlusi Andri Kalvānu, portālu informēja Bauskas novada administrācijas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Beata Logina.

J. Jundulis SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” valdes locekļa amatā strādāja kopš 2019. gada 2. septembra. Pagājušajā gadā pašvaldības uzņēmuma apgrozījums bija  1 233 288 eiro, peļņa 19 308, liecina “Lursoft” dati.

Saskaņā ar publicēto sludinājumu, no pretendenta tiek prasītas zināšanas un izpratne par publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību, darbību un labas korporatīvās pārvaldības principiem, vēlama pieredze pašvaldības vai valsts kapitālsabiedrību vadīšanā, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība inženierzinātnēs, uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai tiesību zinātnē, vismaz divu gadu darba pieredze valdes loceklim līdzvērtīgā vadošā amatā kapitālsabiedrības darbības jomā. (Ar pilnu informāciju iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapā bauska.lv.)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” valdes locekļa alga pirms nodokļu nomaksas noteikta 2 000 eiro apmērā.

Amata pretendentiem dokumenti jāiesniedz līdz 13. maija pulksten 12, nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi pasts@bauska.lv vai nosūtot pa pastu ierakstītā vēstulē, adresējot to Bauskas novada pašvaldībai: Uzvaras ielā 1, Bauskā, Bauskas novadā, LV-3901. Pieteikumus personīgi var iesniegt vienotajos pašvaldības klientu apkalpošanas centros Bauskā, Iecavā, Rundālē, Vecumniekos un Skaistkalnē.

Iesniegtos pieteikumus izvērtēs Bauskas novada pašvaldības izveidotā nominācijas komisija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. jā, ir arī pašvaldībās amati, kur tomēr jāstrādā, par tukšu muldēšanu tajos to tūkstoti nemaksā, tūkstošus maksā citos amatos, tajos, kur naudu maksā tikai par to, ka skaities pašvaldības darbinieks

 2. No komentāriem jau var spriest, ka sākusies mērķtiecīga pagaidu valdes locekļa nomelnošana.

  10
 3. Andris vietējais? Pēc komentiem daži streso. Baidās, ka Andris neļaus dzīvot kā līdz šim.

 4. Labdien Bauskas Dzīve, cenzūras un noziedzības atbalstītāju laikraksts.

  Par nožēlu jāatzīst, ka ir skumji, ka noņemat komentārus kuri ir atbilstoši būtībai.

  JJ tika izvirzīts ultimāts pamest šo SIA, jo ir pieņēmis kukuļus un izsaimniekojis pašvaldības Sia.

  IB ir juriste (patiesībā nav) mēģināja ar viltu apkrāpt īpašniekus.

  M.A. pieņēma kukuli, pati piedāvāja kukuli. Saistībā ar T5 renovāciju. Tāpat kas būs ar Sila 8. To arī apkrāps? Uz stāvvadu rēķina?

  Ja Valdes loceklis ir pazaudējis naudu un cenšās to atgūt ar viltu paaugstinot tarifu. Vai tas ir pieņemami un jāslēpj? Uzskatu, ka nē. Sabiedrībai jāzin, ko dara nelieši. Juridiski nekorekti dokumenti, apkrāpti iedzīvotāji un pašvaldība. Cik Ļoti žēl, ka Bauskas novada vadība uzzin to novēloti un priecē, ka viņi atbrīvojās no Liekēža un zagļa J. GRUNDUĻA. Atliek atbrīvoties tikai no viltus juristes, bez pieredzes un saprašanas un projektētājas, kura paslepus izmanto Rundāles cilvēku palīdzību. Un savos labumos dalās ar ex valdes locekli.

  Par A.K. izsakām uzticību šim jaunajam valdes loceklim. Godīgs, čakls un taisnīgs. Veiksmi jaunajam valdes loceklim..

  Un nedzēsiet komentārus. Savādāk tie tiks publicēti kur citur. Neatbalsties novada zagļus.

  10
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.