Motokrosa sezona startē Aizputē

Aizputē aizvadīts Latvijas čempionāta 1. posms motokrosā, kurā pie starta barjeras kopumā stājās 154 motobraucēji no dažādām valstīm. Viņu vidū bija vairāki pazīstami Bauskas novada sportisti, kas izcīnīja arī godalgotas vietas.

Sacensībās, kas notika 17. aprīlī, MX1 klasē startēja divi pazīstami Vecumnieku apvienības pārstāvji – Tomass Šileika no Skaistkalnes, kas startē komandā «MX Druvas», un Kristers Drevinskis no Vecumniekiem, kas jau ierasti brauc komandā «Rodeo MX». Veiksmīgāks bija T. Šileika, kas izcīnīja otro vietu, K. Drevinskis palika tūlīt aiz goda pjedestāla – ceturtais. Pirmajā braucienā viņam bija trešā vieta, bet otrajā braucienā pozīciju noturēt neizdevās.

Blakusvāģu sacensībās izaicinājumu konkurentiem ir metis Didzis Gorbenko, kas šogad izvēlējies startēt kopā ar pazīstamo kantētāju Elviju Mucenieku no Gailīšu pagasta Mūsas ciema, pārstāvot MK «Rambas M» vienību. Viņi jau 10. aprīlī izmēģināja spēkus sacensībās Pilsblīdenes mototrasē, izcīnot trešo vietu, un tagad arī Latvijas motokrosa čempionāta posmā viņiem trešā vieta.

Nākamais Latvijas čempionāta posms motokrosā notiks 8. maijā Apē Arvīda Levana vārdā nosauktajā mototrasē.