Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Mazmežotnes muižā notiks Guntara Rača autorvakars Ukrainas cilvēku atbalstam

Sestdien, 12. martā, koncertā Mazmežotnes muižas pasākumu stallī notiks Guntara Rača jaunākās dzejoļu grāmatas “365” ceturtās daļas atvēršanas svētki. Ienākumi no koncerta tiks novirzīti Ukrainas atbalstam, ierakstā savā “Twitter” kontā vēsta mūziķis, dziesmu tekstu autors un mūzikas producents Guntars Račs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistībā ar karu Ukrainā, autors, kopīgi ar muižas saimniekiem, vienojušies, ka ienākumi no pasākuma tiks ziedoti Ukrainas cilvēku atbalstam, izmantojot Ziedot.lv atvērto ziedojuma līniju, portālu informēja informēja kompānijā “MicRec”.

Koncerts notiks divās daļās un pirmajā daļā plānots literāri muzikāls koncertuzvedums “365”, kurā izskanēs arī daudzi pirmatskaņojumi, kuru pamatā ir dzejoļi no autora jaunās grāmatas, kura iznāca šī gada janvārī un jau pabijusi grāmatnīcu pieprasītāko grāmatu sarakstu virsotnēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biju īpaši gatavojies šim pasākumam, sarakstot vairākas jaunas dziesmas, izveidojot īpašu skatuves noformējumu un sagatavojot romantisku video, bet nelielas korekcijas tiks veiktas, lai pieskaņotu šo koncertu labdarības un atbalsta sajūtām. Jo pasaulē viss ir izmainījies un arī mākslinieki nevar palikt malā. Ir laba sajūta, ka mēs, turpinot darīt savu darbu, varam sniegt atbalstu nelaimē nonākušai tautai un paust savu attieksmi pret agresoru, kurš nekad nav pārstājis draudēt arī mums.”Guntars Račs, mūziķis, dziesmu tekstu autors

Guntars Račs ar savu jaunāko grāmatu. Foto: publicitātes foto.

Koncerta pirmajā daļā izskanēs vairāki pirmatskaņojumi, kuru pamatā ir dzejoļi no jaunās grāmatas, bet otrajā daļā izskanēs sadarbībā ar Maestro Raimondu Paulu radītie hiti. Koncertā piedalīsies gan Guntara pastāvīgie koncertu mūziķi un grupas “bet bet” dalībnieki Uģis Tirzītis un Andris Alviķis, gan arī īpašie viesi Mārtiņš Kanters, pazīstamā ielu mūziķe Evelīna Krama un dziesminieks Edvards Strazdiņš.

Šādā sastāvā vēl kopā neesam muzicējuši. Dzirdēsiet dažas jaunās dziesma no Mārtiņa topošā albuma, kurā būs iekļautas jaunas Maestro dziesmas. Pirmo reizi manā pasākumā piedalīsies Evelīna, kura apbraukājusi visu Latviju, muzicējot uz ielām, un iegūstot sev paprāvu sekotāju un atbalstītāju skaitu. Būs arī Mārtiņa un Evelīnas duets. Gaidīsim ciemos. Protams, būs arī manas grāmatas un iespēja iegūt autogrāfus, labi pavadīt laiku skaistajā muižā un izdarīt labu darbu, atbalstot karā cietušos cilvēkus.”Guntars Račs

Informācija par biļetēm pa tālruni 25772269 vai rakstot uz e-pastu: info@mazmezotne.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.