Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pasažieru pārvadātāja “Nordeka” pamatkapitāls palielināts par 800 999 eiro

Pasažieru pārvadātājas ar autobusiem akciju sabiedrības (AS) “Nordeka”, kas sniedz pakalpojumu Bauskas novadā, pamatkapitāls palielināts par 800 999 eiro – līdz 3,47 miljoniem eiro, liecina informācija “Firmas.lv”. Līdz šim uzņēmuma pamatkapitāls bija 2,669 miljoni eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamatkapitāls palielināts, emitējot 572 142 jaunas reģistrētas akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību 1,4 eiro, norādīts pamatkapitāla palielināšanas noteikumos.

Vienlaikus noteikumos norādīts, ka pamatkapitāla palielinājums veikts, uzņemot jaunu akcionāru – SIA “MBO Invest”. Attiecīgi akcionārs palielina sabiedrības pamatkapitālu, izdarot naudas ieguldījumu 449 999 eiro apmērā un pretī saņemot 321 428 jaunemitētās kompānijas akcijas.

Tāpat “MBO Invest” veicis mantisku ieguldījumu “Nordeka” pamatkapitālā, kas saskaņā ar sertificēta vērtētāja SIA “Biznesa konsultantu grupa” atzinumu par mantisku ieguldījumu novērtēts 351 000 eiro vērtībā. Attiecīgi pretī saņemot 250 714 jaunemitētas akcijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izmaiņas uzņēmuma pamatkapitālā Uzņēmuma reģistrā iegrāmatotas šogad 2.janvārī.

Savukārt uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Juris Savickis aģentūrai LETA skaidroja, ka jaunais akcionārs “MBO Invest” uzņēmumam piesaistīts pasažieru pārvadājumu uzlabošanas dēļ, norādot, ka šobrīd transporta nozarē situācija ar pasažieru pārvadājumiem nav veiksmīga.

Tāpat viņš uzsvēra, ka esošā situācija ir jāuzlabo, lai nodrošinātu kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus un uzlabotu šoferu darba apstākļus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka Konkurences padome (KP) par aizliegtu vienošanos reģionālās nozīmes pasažieru pārvadājumos 2023.gada sākumā piemēroja naudas sodu kopumā 1,975 miljonu eiro apmērā trim reģionālajiem pasažieru pārvadātājiem – AS “Liepājas autobusu parks”, “Nordeka” un SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss”. Tostarp “Liepājas autobusu parkam” tika piemērota soda nauda 862 700 eiro apmērā, “Nordeka” – 637 600 eiro apmērā, bet “Latvijas sabiedriskajam autobusam” – 474 600 eiro apmērā.

Vienlaikus vēlāk KP un “Liepājas autobusu parks” parakstīja Administratīvo līgumu par tiesiskā strīda izbeigšanu, “Liepājas autobusu parkam” apņemoties samaksāt piemēroto naudas sodu.

Tāpat ziņots, ka “Nordeka” 2022.gadā strādāja ar 8,451 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 14,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi pieauga vairākkārt un bija 2,708 miljoni eiro.”Nordeka” reģistrēta 1991.gadā. Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Savickis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt kompānija “MBO Invest” reģistrēta 2023.gada 25.septembrī, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma īpašnieks ir Genrihs Peršteins, kurš kopš 2022.gada septembra ir arī “Nordeka” valdes priekšsēdētājs, liecina informācija “Firmas.lv”.

Foto: Ivars Bogdanovs/ “Bauskas Dzīves” arhīvs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Bauskas šefiem beidzot vajadzētu sakārtot savu transportu novadā.
  Bērnus ved ar veciem,aukstiem autobusiem.Autobusi knapi kustas.
  Vienai skolai vedod bērnus autobusam plīsa riepa.Viss nolietojies.Riepas vecas.
  Vai normāli esiet????
  Ziņojām tiesībsargam.

 2. Autobusi zem katras kritikas!
  Ved bērnus ar veciem autobusiem.Sāksies baseins.Slapji bērni un auksti autobusi.Uzvaras autobuss briesmīgs.Uzvaras bērni atbrauc slapjiem matiem,sēž aukstā skolā un sporta zālē 9 grādi.
  Vājprāts!Ziņojām tiesībsargam.
  Baseina fēni vāji.
  Nafig ziemā to baseinu.Visi slimi pēc tā!

 3. Pirms ziņot tiesībsargam, ieteiktu katram pašam ieskatīties spogulī. Laimes lācis neeksistē. Pirmais darbiņš aiziet uz vēlēšanām un nobalsot.

  Un pats galvenais-ziņot par darba devējiem, kas nemaksā nodokļus.

  Tad būs nauda par ko nopirkt autobusus.

 4. Nodokļu lielākā masa ir no ēšanas, dzeršanas, degvielas, elektrības, ūdens, apkures, zālēm jo nopietnas ražošanas nav, bet bankas praktiski neapliek ar nodokli un mežu iznīcinātāji diez vai čakli maksā visus nodokļus. Nez kāpēc tiek atļauti ofšori lielo žuļiku naudas noslēpšanai. Par valsts parādu gadā esot jāmaksā 500 miljoni. Visas ” lielās un pareizās” partijas ir vienādi nekvalitatīvas, ko ir pierādījušas 30 gados.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.