Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pasts Bārbelē strādās vienu stundu dienā; pastnieks jāsauc uz mājām

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Bauskas novada Bārbeles pagastā no šī gada 26.aprīļa tiek mainīts Bārbeles pasta nodaļas darbības modelis un darba laiks. No aprīļa beigām Bārbelē visi pakalpojumi pasta nodaļā Bauskas ielā 2 būs pieejami katru darba dienu vienu stundu dienā – no plkst.7.30 līdz 8.30. Iedzīvotājiem tiks dota arī iespēja pakalpojumus saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā, portālu informēja VAS “Latvijas Pasts” pārstāve Vineta Kļaviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa paskaidro, ka, ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Bārbeles pasta nodaļā, kas rada uzņēmumam ikgadējos zaudējumus vairāk nekā 6200 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis un darba laiks. V. Kļaviņa atzīmē, ka iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi.

Tāpat kā līdz šim, Bārbeles pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs nodrošināti visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

“Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļās uz vietas: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar pastnieka starpniecību Bārbeles iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo un pārējos pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar Latvijas Pasta Klientu centru pa tālruni: 27008001 vai 67008001,” skaidro V. Kļaviņa.

Viņa norāda, ka, saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Bārbeles pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Vecumnieku pasta nodaļu Rīgas ielā 28, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās un trešdienās no plkst.7.30 līdz 18 un otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst.7.30 līdz 15.

V. Kļaviņa norādīja, ka pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistību noteikšanu, kas paredz, ka “Latvijas pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bārbeles iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām pēc jaunā modeļa tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot ar 30.martu.

Foto: publicitātes foto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.