Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pieejams finansējums uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Bauskas novadā

Lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību, Bauskas novada pašvaldība organizē konkursu “Īsteno savu ideju Bauskas novadā!”. No trešdienas, 1. februāra, varēs iesniegt pieteikumus Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, portālu informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz pašvaldības atbalstu var pretendēt gan esošie novada uzņēmēji, gan personas, kuras vēl tikai plāno īstenot biznesa idejas.

Bauskas novada domē skaidroja, ka līdzfinansējuma piešķiršanas mērķis ir sniegt atbalstu juridisko personu un fizisko personu projektiem, kas tiks realizēti Bauskas novadā, tā veidojot aktīvu ekonomisko vidi, radot jaunus produktus, pakalpojumus un darba vietas.

Saskaņā ar konkursa nolikumu projekta “Īsteno savu ideju Bauskas novadā!” līdzfinansējumu varēs izmantot nekustamā īpašuma iegādei, pieslēgumu būvniecībai, rekonstrukcijai un remontam, ēku būvniecībai, rekonstrukcijai un remontam, aprīkojuma un materiālu vai izejvielu iegādei, instrumentu, aprīkojuma, datortehnikas un nepieciešamās programmatūras iegādei, tehnoloģisko iekārtu iegādei, kā arī informatīvo materiālu iespiešanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Maksimālais līdzfinansējuma apmērs viena pretendenta gada projektam noteikts līdz 3000 eiro, bet divu gadu projektam – līdz 5000 eiro, saņemot finansējumu līdz 3000 eiro pirmajā gadā un līdz 2000 eiro otrajā gadā.

Lai pretendētu uz līdzfinansējumu, saimnieciskās darbības veicējam ir jābūt reģistrētam Uzņēmumu reģistrā vai Valsts ieņēmumu dienestā ne agrāk kā 36 mēnešus pirms projekta pieteikuma iesniegšanas, savukārt, ja pretendents ir fiziska persona, tad savu darbību var reģistrēt Valsts ieņēmumu dienestā vai Uzņēmumu reģistrā pēc lēmuma apstiprināšanas.

Pieteikumus var iesniegt līdz 23. martam, sūtot elektroniski uz pasts@bauska.lv, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, vai, iesniedzot oriģināleksemplāru ar parakstu, klātienē (kā arī tajā pašā dienā nosūtot elektroniski uz e-pastu pasts@bauska.lv) Valsts vienotajos klientu apkalpošanas centros Bauskā, Vecumniekos, Skaistkalnē, Iecavā un Rundālē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildus informācija par konkursu atrodama pašvaldības vietnē bauska.lv.

Foto: Freepick.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.