Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pirmdienas pēcpusdienā Bauskas novada domes sēdē skatīs grozījumus attīstības programmā, lems par autoceļa pārbūves projektu Rundāles apvienībā

Pirmdienas, 14.marta, pēcpusdienā plkst. 17 tiek sasaukta Bauskas novada domes sēde. Plānoti pieci darba kārtības jautājumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Domes sēžu zāle. “Bauskas Dzīves” arhīvs.

Paredzēts skatīt un ieviest grozījumus Bauskas novada domes 2022.gada 24.februāra lēmumā «Par grozījumiem Bauskas novada attīstības programmā». Par šo jautājumu ziņos vecākā projektu vadītāja Ineta Bramane. Viņa deputātiem ziņos arī par grozījumiem Bauskas novada domes 2022.gada 24.februāra lēmumā «Par projekta «Daudzfunkcionāla sociālo pakalpojumu centra izveide Baldones ielā 65, Iecavā – II, IV, V kārta» iesniegšanu».

Sēdē tiks lemts par investīciju projekta «Pašvaldības autoceļa B7 «Priedītes – Mežotnes stacija» pārbūve (1806 m), posmā no 0,0. km līdz 1,806. km» iesniegšanu. Par to ziņos Rundāles apvienības pārvaldnieks Aigars Sietiņš.

Par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības 2022.gada 27.janvāra nolikumā Nr.5 «Par sporta pasākumiem un sporta attīstībai paredzēto pašvaldības budžeta līdzekļu sadales kārtību Bauskas novadā» ziņos novada pašvaldības sporta nodaļas vadītāja Līga Rimševica. Viņa deputātus informēs arī par grozījumiem Bauskas novada pašvaldības sporta lietu komisijas nolikumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. vismaz Bauskas novadā dzīvosim cepuri kuldami, jo daudzfunkcionālie pakalpojumu centri rodas kā sēnes pēc lietus. Vien, nav zināms, cik Iecavā šī centra izveidei atvēlēs naudiņu, ja Bauskā tikai ēkas atjaunošanai paredzēti teju 2 miljoni. Parasti šādos gadījumos nauda tiek atvēlēta mērķauditorijai, ne centru un apkalpojošā personāla vajadzībām, lai tie centros gaidītu sērdieņus ierodamies, gaidītu un nesagaidītu, jo tikt līdz centram pēc “pakalpojuma” kļūst arvien grūtāk transporta dēļ. Tad, varbūt, labāk tos miljonus izdalīt grūtdieņiem, nevis dārgu centru izveidošanai ar tajos sēdošajiem dārgajiem speciālistiem, kuru algas neatpaliek no medicīnas darbinieku algām, kuru trūkst tieši zemo algu dēļ, bet pašvaldībās veido tik jaunas un jaunas veselības ‘veicinātāju” štata vietas un tam naudas netrūkst

    4
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.