Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Putnu fabriku «Ķekava» un vairākus saistītos uzņēmumus, arī no Bauskas, apvienos uzņēmumā «Ķekava Foods»

AS “Putnu fabrika “Ķekava”” un vairākus saistītos uzņēmumus apvienos uzņēmumā AS “Ķekava Foods”, aģentūru LETA informēja “Putnu fabrikas “Ķekava”” pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmumā skaidro, ka ir sākts juridiskais process, lai dokumentāli pabeigtu “Putnu fabrikas “Ķekava”” apvienošanos ar uzņēmumiem SIA “Lielzeltiņi”, kas pazīstams ar zīmolu “Bauska”, SIA “Broileks” un SIA “Cerova”.

Procesu plānots pabeigt līdz 2024.gada jūlijam.

“Putnu fabrikas “Ķekava”” un “Lielzeltiņu” valdes priekšsēdētājs Andrius Pranckevičius skaidro, ka jaunais uzņēmums būs starptautiskajai videi piemērots, kā arī veicinās konkurētspējas stiprināšanu un eksporta apjomu palielināšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat Pranckevičius norāda, ka, uzņēmumiem apvienojoties, tiks saglabātas visas darba vietas abos uzņēmumus, taču vairāki iekšējie procesi tiks efektivizēti. Tostarp tiks samazinātas izmaksas, atmesti lieki darījumi uzņēmumu starpā, ietaupīti laika resursi, kā arī samazināts valsts institūciju prasīto birokrātisko procedūru apjoms.

Jau ziņots, ka “Putnu fabrika “Ķekava”” finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.jūlija līdz 2021.gada 30.jūnijam, strādāja ar 72,994 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās 2,7 reizes un bija 2,199 miljoni eiro. Pagājušā finanšu gada dati “Firmas.lv” vēl nav publicēti.

Kompānija reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 18,928 miljoni eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt kompānija “Lielzeltiņi” pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.jūlija līdz 2022.gada 30.jūnijam, strādāja ar 46,324 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,1% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānija cieta zaudējumus 74 335 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Kompānija “Lielzeltiņi” reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 075 200 eiro.

Kompāniju “Putnu fabrika “Ķekava” un “Lielzeltiņi” akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kurā ietilpst arī “Broileks”, “Cerova” un “PFK Trader”. Kompāniju patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Darius Zubs.

Fakti par ražotnēm Bauskā

  • Teritorija 35 ha
  • 36 putnu novietnes
  • Inkubators
  • Barības sagatavošana

Izmantoti publicitātes fotoattēli no vistas.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.