Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Skaistkalnē mainās ainava; jaunā sporta zāle jau pamanāma

Skaistkalnē jau labi saskatāmas vietējās vidusskolas sporta zāles aprises. Ēkas pamatos pērn 1. septembrī svinīgi tika ieguldīta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, novembrī būvei nosvinēti spāru svētki, uz doto mirkli puse no darbiem jau paveikti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Sporta zāles būvniecība ir notikums, ko skaistkalnieši gaidījuši jau vairākās paaudzēs. Foto: Ivars Bogdanovs

Skaistkalnes vidusskolas direktore Svetlana Vāverniece apliecināja, ka ilgi gaidītās sporta zāles būvniecība norit strauji. «Būvei jau ir jumts, palīgtelpas ir apmūrētas, gaidāma logu likšana. Darbi rit pēc plāna. Uz brīdi celtniecība apstājās, jo ūdens neiesūcās zemes struktūrā, tas uzkrājās, veidojās «baseins»,» atklāja S. Vāverniece, «ar būvnieku esam ļoti apmierināti. Darbus viņi veic labi. Katru otro trešdienu tiekamies sapulcēs un pārrunājam paveikto. Ceram, ka uz 1. septembri zāli nodos ekspluatācijā.»

Lai gan bērnu skaits šajos gados sarucis un vietējā skolā mācās ap 220 audzēkņiem, jaunuzbūvētais objekts tukšs nestāvēšot, jo tuvākā sporta zāle esot trīsdesmit kilometru attālajos Vecumniekos.

SIA «Bildberg» būvniecības projektu vadītājs Toms Kondratjevs atklāja, ka tagad gaidāma jumta ieklāšana piebūvei un logu ielikšana. «Varētu teikt, ka puse zāles darbu jau ir pabeigta. Neliela problēma bija mainīgie šīs ziemas laikapstākļi. Pieredzējām arī brīdi, kad liela daļa darbinieku slimoja, bet tagad viss rit precīzi pēc kalendārā grafika,» teic T. Kondratjevs. Viņš akcentēja, ka būvniecības uzņēmums ir ar pieredzi, būvējuši gan sporta kompleksu Siguldā, sporta zāli Dobelē.

Skaistkalnes sporta zāle būs ap 1000 kvadrātmetru liela ēka.  Foto: Ivars Bogdanovs

Kā «Bauskas Dzīve» vēstījusi jau iepriekš, Skaistkalnes sporta halles būvniecībai finansējums rasts no līdzekļiem «Covid-19» krīzes seku likvidācijai Bauskas novadā. Būvdarbu izmaksas atbilstoši tehniskā projekta finanšu tāmei ir 1 725 865,71 eiro ar PVN, 15% no šīs summas ir pašvaldības līdzekļi. Būvniecības beigu termiņš noteikts šī gada septembra beigās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. malači, skola restaurēta, sporta zāle drīz pabeigta, tad būs jāskatās kur kāds “memoriāls” atjaunojams, pagasts taču nevar laist garām modē nākušo pieeju “apgūstamajai naudai”.

  2
  1
 2. to: nu re
  Skat, arī šeit vēstures un kultūras nīdējs izpaudies! Par ko Jūs tik ļoti to mūsu pagātni nīstat? Esat kāds Kremļa trollis, vai?

 3. Ne viens Jūsu pagātni nenīst, nevajag skatīties pār plecu , bet ar paceltu galvu uz augšu vērstu skatu.

  1
  1
 4. Nu nezināju, ka manā mīļajā Skaistkalnē tik daudz ļaunu un skaudīgu cilvēku,ceru , ka tie ir tie, kas tur ieradās pēc manis.

  3
  3
 5. Galvenais , lai Viņi uzkāp kalnā izsūdz grēkus , un tad Skaistkalne kļūs skaista un arī ļoti gaiša.

  1
  2
 6. bet galvenais, ka hallē vismaz nebūs mūsdienu tehnoloģiju, kas traucētu bērniem sportot un pedagogiem sēdēt feisbūkā kā un bauskasdzīvē….

  2
  1
 7. beatriče un citas amatpersonas, tā jūsu pagātne un šodiena ir redzama kā uz delnas šīsdienas darbībās. Tad, varbūt, lūdziet kādus 200 tūkstošus doktorāta “atjaunošanai, lai Mediņš & Co var aizmirst par vēsturiskās taisnības atjaunošanu Skaistkalnes baznīcas un klostera sakarā. Lai jūs moderno Kanapeni varētu rīkot pēc bijušā komunistu laika standartiem, lai pie baznīcas tiktu vien caur krūmiem, pa taciņām, nevis lai tā kļūtu tāda, kā Aglona, ar svētceļniekiem un Kanapeni, kā kristīgās baznīcas svētkus, ne ciema izpildkomitejas rīkotu šovu.

 8. ja ik zemniekam dotu iespēju, par valsts naudu uzcelt šķūni divu miljonu vērtē, šķūni, kurā varētu novietot mūsdienu traktoru divās piekabēs vedamo. Kaut arī apsildāmu, lai kāpostgalvas nesasalst, pēc mūsdienu skolu programmām “ražotās”

 9. tad jau tu esi bijušais muitnieks un esi spējis “notīt makšķeres”, kā savulaik Vašķevičš , Stabiņa un, izskatās, arī tu

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.