Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Turpinās Bauskas ielu sakārtošana; līdz 31. maijam remontēs Slimnīcas ielu

Bauskā, Slimnīcas ielas posmā no Plūdoņa līdz Dārza ielai, šonedēļ sākti ielas seguma virskārtas remontdarbi, strādā SIA «Viona», un mainīta satiksmes organizācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis ir turpinājums Slimnīcas ielas seguma sakārtošanai, ko sāka pagājušajā vasarā, salabojot ielas virskārtu posmā no Zaļās līdz Dārza ielai.

Slimnīcas ielas posma no Dārza līdz Plūdoņa ielai remontu uzņēmums «Viona» veic pēc līguma par ielu uzturēšanu Bauskā. Ir jānomaina seguma virskārta, nepieciešamajās vietās jānomaina arī betona apmales. Kā portālam skaidro Bauskas apvienības pārvaldes vadītāja Līga Vasiļauska, katrai darbu pozīcijai ir noteikts izcenojums par vienu kvadrātmetru. Vecā asfalta frēzēšana, piemēram, – 1,10 eiro/m². Tāpat savs izcenojums asfalta uzklāšanas kvadrātmetram, savs horizontālo apzīmējumu krāsošanai utt. Pēc darbu veikšanas un pieņemšanas būs zināma kopsumma.

L. Vasiļauska teic, ka pamatdarbs «Vionai» šajā ielas posmā jāpaveic līdz 31. maijam tā, lai droši varētu pārvietoties jau 1. jūnijā pilsētas un novada svētku laikā. Pēc tam pabeigs tādus darbus kā apzīmējuma krāsošana un citus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā novēroja «Bauskas Dzīve», SIA «Viona» Slimnīcas ielā remontu sāka veikt otrdien, 21. maijā, frēzējot veco asfaltu. Vakar saveda un sāka izlikt jaunas betona apmales, daždien strādā vīri arī līdz pulksten 19.

Pagājušajā gadā Bauskā pilnībā sakārtotas trīs ielas. Tā kā šogad paredzēts vienlaidus remontēt Salātu ielu, līdz pārbūves sākšanai naudu bedru lāpīšanai lieki netērēs. «Ja ķepēsim tik bedres, tad ielu sakārtošana būs jāgaida un jāgaida. Uzskatu, ka vēl kādu brīdi var paciesties, Salātu ielas bedrēs nelietderīgi naudu nebērt, bet to izlietot kārtīgam remontam, kas drīzumā sāksies. Iespējams, kritiskākās bedres pagaidām aizbērsim ar Slimnīcas ielā nofrēzēto materiālu,» apsvērumus pauž L. Vasiļauska.
 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. Vai tad nu tik liela nabagmāja, ka nevar aizlāpīt bedres Salātu ielā? Nav smuki svētkus sagaidīt ar šitādu ielu.

  2. Atbilde Arnim
    Nav jau tik liela nabagmāja, bet ja tērēs vairāk , tad tak pašiem nekas neatliks ,ko norakstīt uz izdevumiem , jeb atmazgāt naudu

    3
    1
  3. visur tik runa par izdevumiem—bet kapec netiek minets kada uz uz cik ilgu laiku ir garantija shim ielas remontam??????? kapec nekvalitativs segums un materials ir uzrekinats ar 15 kartigu cenas uzvijumu?????

  4. Latvijas likumi nosaka 2 gadu garantiju. Līgumā var noteikt kaut vai desmit gadu garantiju. Korupcijas , muļķības, pohuisma gadījumos garantija nekad nebūs lielāka par diviem gadiem.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.