Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ugunsdzēsēji glābēji aicina uz Atvērto durvju dienu 17. maijā

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Ugunsdzēsības Latvijā 159. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 17. maijā rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā, informē Viktorija Gribuste, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Atvērto durvju diena 17. maijā ir kļuvusi par neatņemamu mūsu profesionālo svētku sastāvdaļu. Apmeklētāju smaidi, sajūsma, ieraugot ugunsdzēsības transportlīdzekļus, patiesa interese par mūsu aprīkojumu un pārliecinošās bērnu atbildes uz jautājumiem par drošību mūs stiprina un iedvesmo visu turpmāko gadu. Šī ir arī lieliska iespēja atgādināt apmeklētājiem par drošu rīcību un tālruņa numuru 112, uz kuru zvanīt, kad notiek nelaime. Šogad īpaši aicināsim ikvienu savos viedtālruņos lejupielādēt bezmaksas lietotni «112 Latvija», kurā ir iespējams saņemt brīdinājumus par dažādiem apdraudējumiem, kā arī, izmantojot lietotni, izsaukt palīgā operatīvos dienestus. Aicinām visus ciemos, svinēsim svētkus kopā!» aicina VUGD priekšnieks pulkvedis Mārtiņš Baltmanis.

Atvērto durvju dienā, 17. maijā, no plkst. 9 līdz 19 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā. Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus ugunsdzēsēji glābēji iepazīstinās ar savu ikdienu, izrādīs ugunsdzēsības depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Ģimenēm un individuālajiem apmeklētājiem savs apmeklējums iepriekš nav jāpiesaka.

Savukārt izglītības iestādēm jau nosūtīta informācija par pasākumu un VUGD struktūrvienību kontakti, lai tās ērti varētu pieteikties ciemos sev piemērotā vietā un laikā. Iepriekšējā pieteikšanās grupām nepieciešama, lai varētu organizēt vienmērīgu apmeklētāju plūsmu visas dienas garumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.