Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Valles pagasta z/s “Zemgaļi” iegulda vairāk nekā 230 tūkstošus eiro saimniecības attīstībā

Bauskas novada Valles pagasta zemnieku saimniecība “Zemgaļi” ieguldījusi vairāk nekā 230 tūkstošus eiro saimniecības modernizācijā. Kopā ar Lauku atbalsta dienestu un “Swedbank” iegūtie līdzekļi investēti jaunas tehnikas iegādē, portālu informēja “Swedbank” pārstāvis Jānis Krops.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Miglotājs un sējmašīna ļaus kāpināt realizētās produkcijas apjomu, izmantojot jaunākās lauksaimniecībā pieejamās tehnoloģijas. “Šobrīd redzam, ka būtiska ir saimnieciskās darbības modernizācija, paplašinot augkopības tehnikas klāstu un ieviešot precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas. Finansējuma piesaiste ļauj mums šo soli realizēt pārliecinoši un pārdomāti, lai nodrošinātu saimniecības attīstību,” teic saimniecības “Zemgaļi” īpašnieks Jānis Zvirbulis.

Zemnieku saimniecība “Zemgaļi” apsaimnieko vairāk nekā 300 hektāru lielu platību augkopības produkcijas ražošanai. Te galvenokārt tiek audzēti ziemas un vasaras kvieši, ziemas un vasaras mieži, hibrīdie ziemas rudzi, kā arī augu maiņas nodrošināšanai papildus audzē zirņus.

“Modernas tehnoloģijas un precīzā lauksaimniecība kļūst par pamatu efektīvai darbībai laukos, jo tādā veidā ir iespējams kāpināt atdevi no katra apsaimniekotā hektāra. Veiktās investīcijas uzlabos ne tikai saimniecības “Zemgaļi” ekonomiskās darbības rādītājus un konkurētspēju, bet arī nodrošinās ieguldījumu negatīvās klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanā,” norāda “Swedbank” uzņēmumu apkalpošanas daļas lauksaimniecības virziena vadītājs Rolands Zeltiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saimniecība “Zemgaļi” dibināta 1992.gadā un tās īpašnieks ir Jānis Zvirbulis. Saimniecība aizvadīto finanšu gadu strādājusi ar teju 300 tūkstošu eiro lielu apgrozījumu un 84 tūkstošu eiro peļņu.

Foto:www.claas.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Lai zemniekpuisim viss izdodās ! Godmaņlaikā arī daudzi aizņēmās cukurbiešu tehnikas iegādei…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.