Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

“Valmieras” florbolisti sagrauj “Bausku”

“ELVI florbola līgas” vīriešiem līderes godu atguvis FBK “Valmiera”, kas sestdien Bauskā ar  rezultātu 12:2 sakāva mājinieku komandu “Bauska”, ziņo portāls floorball.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

FBK “Valmiera” pirms sestdienas spēles bija piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, turklāt tas notika savā laukumā un tieši mačā pret “Bausku” (3:4). Pēc tam valmierieši izcīnīja deviņas uzvaras pēc kārtas, bet šodien viņiem bija iespēja revanšēties baušķeniekiem, izdarot to pretinieku laukumā.

Bauskā notikušās spēles rezultātu 4. minūtē atklāja mājinieks Kristers Ķūrēns-Repša (1:0). Gandrīz visu pirmo periodu vadībā atradās tieši “Bauska”, līdz 20. minūtē valmierietis Ričards Riba rezultatīvi izmantoja iespēju izpildīt soda metienu (1:1). Jau otrajā trešdaļā pēc Gvido Laugas, Arvja Kārkliņa un Patrika Briežes vārtu guvumiem vadības grožus savās rokās pārņēma viesi. Arī pēdējā periodā laukumā dominēja valmierieši, FBK “Valmiera” pamatīgi revanšējās Bauskas komandai, sakaujot to ar 12:2.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts vārtsargs Sandis Venevics, kurš atvairīja 21 no 23 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 5 (2+3) punktiem bija kapteinis Mārtiņš Broks, pa trim punktiem sakrāja Patriks Brieže, Ričards Eglītis, Pāvels Semjonovs un Gvido Lauga, bet 2 (1+1) punkti Arvim Kārkliņam.

Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma Kristers Ķūrēns-Repša, kurš guva abus mājinieku vārtus. Pēc šīs uzvara FBK “Valmiera” turnīra tabulā ar 33 punktiem pakāpās uz pirmo vietu, apsteidzot “FS Masters/Ulbroka”, kas gan aizvadījusi par vienu maču mazāk. “Bauskai” joprojām tikai deviņi punkti un priekšpēdējā pozīcija.

“Bauska” – FBK “Valmiera” 2:12 (1:1, 0:3, 1:8)