Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumniekos notiks atbalsta koncerts Ukrainai

Svētdien, 13. martā, plkst. 11 pie Vecumnieku tautas nama norisināsies koncerts, paužot atbalstu Ukrainai un stiprinot arī pašu vienotību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbalsta koncerts notiks Vecumnieku tautas nama bruģētajā stāvlaukumā. Uzstāsies Bauskas novada amatierkopas un viesosies Latvijā zināmas un iemīļotas personas, viņu vidū – Andris Daņiļenko, Jurgita Červinska, Sabīne Berezina, Jānis Paukštello, Kristīne Dina Bitēna, Atvars Sirmais, Indra Burkovska, Valdis Zilveris, Inguna Kalniņa, vokālā ansambļa «Dzeguzīte» mazo bērnu grupa, Biržu kultūras centra folkloras kopa «Siaudela» un citi mākslinieki.

«Mēs dzīvojam tādā laikā, kad citam cits ir jāatbalsta,» atzīst Vecumnieku tautas nama vadītāja Sandra Vēvere, «ja mēs, pašdarbnieki, un mākslinieki nevaram atbalstīt ar naudiņu vai citādā veidā, tad ar dziedāšanu un saviem talantiem varam sniegt morālu atbalstu.»

Pasākumā piedalīsies arī biedrība «Laiks jauniešiem», kas pieņems dažādus ziedojumus Ukrainas kara skartajiem – naudu, higiēnas preces, segas, pārtiku un citas nepieciešamas mantas, vajadzīgo lietu saraksts atrodams mājaslapā laiksjauniesiem.lv vai stelpe.com.

«Mans vīrs ir mācījies augstskolā Kijevā, esam baudījuši šīs valsts viesmīlību, arī pati gadu dzīvoju Kijevā,» stāsta Stelpes pagasta kultūras darba organizatore un pasākuma rīkotāja Sandra Neliusa, «arī mana brāļameita ir no Kijevas, bet Latvijā dzīvo jau vairākus gadus, tā ir viņas tēva dzimtene. Tāpēc Ukraina mums ir ļoti, ļoti tuva.» Viņa atzīst, ka cilvēki ir ļoti atsaucīgi, mākslinieki uzreiz piekrituši piedalīties, daži paši pauduši vēlmi būt koncertā. S. Neliusa ir devusi mājas arī Ukrainas bēgļiem, kuriem bija nepieciešams patvērums, un vēlmi piedalīties pasākumā, izstāstīt savu stāstu izteikuši arī viņi. «Es nevaru šajā brīdī stāvēt malā, man ir jāpauž sava attieksme un kopā ar pārējiem jāpalīdz, cik vien varu,» teic S. Neliusa, «ir svarīgi sniegt jebkādu pienesumu – kaut ar vārdu, materiālu atbalstu, tikai kopā mēs kaut ko varam paveikt.» Viņa aicina sabiedrību būt modriem, runājot ar bērniem, pieaugušajiem un pensionāriem, skaidrojot situāciju. «Šis laiks parāda, kas ir katra sirdī un dvēselē,» atzīst S. Neliusa.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. Kad jūs beidzot izbeigsiet anonīmos komentārus? Riebjas skatīties, ka šeit ik pa laiciņam iespraucas kāds Kremļa trollis. Ar šo visatļautību jūs dodat iespēju visādiem Latvijai naidīgiem spēkiem izmantot šo platformu Putina agresijas atbalstītājiem un mūsu valsts noniecinātājiem.

    8
    7
  2. Pārāk daudz ukraiņu nozombētos troļļus atbalsta. Apnikuši ar tiem ukraiņiem. Sākumā visu laiku Covid-19, tagad vienīgā valsts Ukraiņi.

    5
    8
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.