Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Vecumnieku veselības centra līdzšinējā vadītāja ieņems sociālā pakalpojumu centra vadītājas amatu

Amatus Bauskas novada Vecumnieku apvienības teritorijā nomainīs Vecumnieku veselības centra līdzšinējā vadītāja Līva Vecvanaga – viņa uzvarējusi konkursā uz Bauskas novada sociālā dienesta Vecumnieku sociālā pakalpojumu centra vadītājas amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: no albuma.

Apmierināts par konkursa uzvarētāju ir Bauskas novada izpilddirektors Ivars Romānovs: «Varētu teikt, ka viņai būs karjeras izaugsme un jauni personīgie izaicinājumi.» Tikmēr deputāti 24. februāra domes sēdē lēma par L. Vecvanagas atbrīvošanu no Vecumnieku veselības centra vadītājas posteņa.

Sēdē I. Romānovs informēja, ka panākta vienošanās par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar 28. februāri. Attiecīgi pašlaik esot izsludināts konkurss uz veselības centra vadītājas amatu. «Pārrunājot ar iestādes vadītāju, par vadītājas vietas izpildītāju būs pašreizējā darbiniece Anda Tomsone, kas pārzina iestādes darbību, līdz brīdim, kamēr konkursa kārtībā izraudzīs jaunu vadītāju,» skaidroja I. Romānovs.

Deputāte Ināra Pētersone interesējās, kāpēc uzreiz nav pieņemts lēmums vietas izpildītāju virzīt tālāk pa karjeras kāpnēm, ja no iepriekšējās vadītājas puses par viņu saņemtas labas atsauksmes. «Ja Andai Tomsonei pietiek ambīciju startam iestādes vadītājas amatā, caur izsludināto konkursu visas durvis atvērtas,» atbildēja I. Romānovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. ja uz izmeklējumiem pie speciālista slimnīcās un poliklīnikās jāgaida mēnešiem, pat ģimenes ārstu nav kas aizvieto atvaļinājuma vai slimības laikā, nemaz nerunājot par ārsta speciālista aizvietošanu. Ja jau katrs ārsts rezidents valsts vadošajās klīnikās zin, cik un kam jādod, lai saņemtu pat tos pakalpojumus, ko pieskaita neatliekamajai palīdzībai, tad šādu “veselības centru” paplašināšana jebkurā no bijušo nobadu centriem tiešām ir apsveicama, vismaz tie tur strādājošie zināmu laiku būs nodrošināti, uz tās naudas rēķina, kas visu laiku trūkst valsts medicīnas pakalpojumu nodrošināšanai.

  2. tikai kur un kurā laikā var pieteikties pie jaukās dāmas veselības pakalpojumu saņemšanai, jeb viņa ir tikai t.s. virsmāsas statusā, bez individuālās praktizēšanas?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.