VK «Vecumnieki» izstājas ceturtdaļfinālā

Aizvadītas Latvijas volejbola čempionāta izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla spēles. Diemžēl volejbola kluba «Vecumnieki» vienība divos mačos piekāpās «VK «Biolars»/Jelgava MSĢ» vienībai un no tālākās cīņas izstājās.

Latvijas volejbola vienības ir sadalītas vairākās līgās, tāpat kā basketbolā – spēcīgākās spēlē «Credit 24» meistarlīgā kopā ar Igaunijas klubiem, pārējās piedalās «Optibet» Latvijas volejbola līgas čempionātā, kur šogad gan regulārā turnīra, gan izslēgšanas mačos uzvarēja VK «Vecumnieki». Labākajām Latvijas čempionāta vienībām bija iespēja startēt izslēgšanas spēlēs kopā ar «Credit 24» meistarlīgas komandām, lai cīnītos par tāda paša nosaukuma – «Optibet» Latvijas čempionāta medaļām. Pretinieki gan ir pati vājākā «Credit 24» meistarlīgas vienība, un zināmā mērā jāatzīst, ka rezultāti parāda pašreizējo Latvijas volejbola stāvokli – meistarlīgā spēlē deviņas vienības, un visas četras Latvijas komandas ir turnīra lejasgalā.

Tā VK «Vecumnieki» 3. martā pirmajā mačā Jelgavā piekāpās ar 1:3 – 16:25, 21:25, 25:23 un 19:25. Kārtējo reizi 23 punkti Andrim Zadovskim, pa deviņiem Aivim Āboliņam un Reinim Zelčam, septiņi Kasparam Kaverskim, pieci Armandam Grudulim un viens Jānim Zadovskim. Tā liecina mājaslapas volejbols.lv informācija.

Savās mājās 5. martā Misas vidusskolas sporta zālē Pētera Plūmes trenētā vienība cīnījās līdz pēdējam, bet veiksmes tomēr pietrūka – pa setiem 21:25, 25:19, 17:25, 25:13 un 10:15. A. Zadovskim šoreiz 24 punkti, desmit – A. Grudulim, pa astoņiem Rolandam Plēsniekam un R. Zelčam, septiņi – Aivim Āboliņam, pa trim punktiem J. Zadovskim un K. Kaverskim. Libero postenī spēlēja Alvis Spangers.

Ceturtdaļfināls ar to VK «Vecumnieki» vienībai arī bija beidzies. No pārējiem klubiem meistarlīgas vienībām spēja kaut cik pretoties VK «Ozolnieki», kas uzvarēja vienu setu, pārējās spēles beidzās ar 3:0 meistarlīgas vienību labā.