Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgalē par trešo iekārojamāko darba devēju atzīts uzņēmums “Bauskas alus” 

Par 2022. gada iekārojamāko darba devēju piekto gadu pēc kārtas atzīta AS “Swedbank”, portālu informēja interneta personāla atlases uzņēmuma “CV-Online Latvia” pārstāve Krista Roziņa. Viņa atzīmēja, ka šajā gadā aptaujā piedalījies rekordliels respondentu skaits, gandrīz 16 tūkstoši jeb 15 917 darba ņēmēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

 K. Roziņa pastāstīja, ka balsošanā par Zemgales reģiona darba devējiem piedalījās turpat 8 100 jeb vairāk nekā puse no visiem aptaujas dalībniekiem. Kopumā respondenti balsoja par 70 piedāvātajiem Zemgales uzņēmumiem, kas bija lielākais nominēto darba devēju skaits reģionos. Par labāko desmitnieku balsis atdevuši 68% šīs kategorijas respondentu, kas ir augstākais rādītājs starp visiem reģioniem. Titulu “TOP darba devējs 2022” Zemgalē otro gadu pēc kārtas un septīto reizi topa vēsturē ieguva pārtikas ražotājs AS “Dobeles dzirnavnieks”, saņemot šoreiz vairāk nekā 19% šīs kategorijas balsu. Otrs populārākais darba devējs ir AS ”Virši-A”, bet trešajā vietā – SIA „Bauskas alus “.

Uzņēmums “Bauskas alus” Zemgales populārāko darba devēju pirmajā pieciniekā iekļuvis otro reizi un saglabājis trešo vietu. Uz jautājumu, kāpēc vēlētos strādāt “Bauskas alū”, kāpēc izvēlēts tieši šis darba devējs, aptaujātie norādījuši, ka tas ir atpazīstams uzņēmums ar labu reputāciju (81 %), uzņēmums darbojas interesantā un perspektīvā nozarē (38%). Vienlaikus respondenti atzīmējuši, ka ir saistoša uzņēmuma kultūra (22%), pozitīva saskarsme ar uzņēmuma personālu (19%), motivējošs atalgojums un citi labumi (15%), plašas profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas (15%) un spēcīga atbildības sajūta par darbiniekiem (11%).

Līdz šim  uzņēmums “Balticovo” vairākus gadus ierindojās trešajā vietā, 2014. un 2015. gadā pabijis otrajā vietā, bet šogad tam piektā vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: publicitātes attēls

Zemgales populārāko darba devēju TOP 10

  1. A/ s “Dobeles dzirnavnieks” (nemainīga pozīcija)
  2. A/s “VIRŠI-A” (nemainīga pozīcija)
  3. SIA “Bauskas alus” (iepriekšējā gadā bija topa jaunpienācēja, šogad saglabāta nemainīga pozīcija)
  4. A/s “AGROFIRMA TĒRVETE” (salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu +1)
  5. A/s “Balticovo” (salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu -1)
  6. SIA “AMBER WOOD” (jaunums TOPA sarakstā; iepriekš nav bijis publicētajos TOP 5)
  7. SIA “Baltic Candles Ltd” (atgriešanās topā; pirms 2 gadiem bijis 4. vieta)
  8. A/s “TĒRVETES ALUS” (jaunums TOPA sarakstā; iepriekš nav bijis publicētajos TOP 5)
  9. SIA “ASTARTE-NAFTA” (jaunums TOPA sarakstā; iepriekš nav bijis publicētajos TOP 5)
  10. Gaļas pārstrādes uzņēmums “Nākotne” (atgriešanās topā; pirms 2 gadiem bijis 5. vieta)

“Šogad aptaujā saņēmām rekordlielu respondentu skaitu, kas liecina par pieaugošu interesi noteikt un novērtēt labākās darbavietas valstī. Pieaugot konkurencei par labākajiem talantiem, uzņēmumiem kļūst arvien grūtāk iekļūt labāko darba devēju sarakstā. Mūsu aptauja liecina, ka uzņēmuma reputācija un zīmols, profesionāla vadība un komanda, kā arī karjeras izaugsmes iespējas ir galvenie iemesli, kāpēc respondenti balso par izvēlēto darba devēju. Arvien lielāku nozīmi darba devēja tēla veidošanā un talantu vadībā iegūst dažādība, kas ir ne tikai papildus resurss, bet arī iespēja un konkurences priekšrocība. Uzņēmumi, kas atbalsta un veicina dažādību un iekļaujošu darba vidi, ir veiksmīgāki dažādās jomās, tai skaitā, tas ietekmē arī darba ņēmēju novērtējumu,” komentē Aivis Brodiņš “CV-Online Latvia” vadītājs.

Aptauju “TOP darba devējs” jau divpadsmito gadu pēc kārtas veica vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujā “TOP darba devējs 2022” no šī gada 16. janvāra līdz 28. februārim piedalījās 15 917 respondentu no visas Latvijas. Vairāk ar aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties interneta vietnē www.topdarbadevejs.lv, kur publicēts pilns labāko darba devēju saraksts visās kategorijās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.