Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgales bērni un jaunieši aicināti piedalīties talantu konkursā; «Aprīļa pilienu» šogad nebūs

Biedrība «Laiks jauniešiem» organizē Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursu «Zemgalei ir talants». Valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis aicina pievienoties ikvienu interesentu, jo uzskata, ka ikviens ir talantīgs savā jomā. Konkursa atlases kārta norisināsies 23. aprīlī, bet konkursa fināls – 7. maijā Īslīces kultūras namā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība informē, ka konkurss veidots ar mērķi apzināt un pulcināt Zemgalē dzīvojošos bērnus un jauniešus vecumā līdz 25 gadiem pasākumā, kur viņi varētu paust savas radošās spējas, prasmes un talantus. Sniedzot iespēju uzstāties publikas priekšā, bērniem un jauniešiem tiek dota iespēja gūt skatuves pieredzi un motivāciju sava talanta izkopšanā un tālākā attīstībā, tādējādi veicinot radošo izaugsmi.

Žūrijas sastāvs konkursam jau ir izraudzīts, taču biedrības «Laiks jauniešiem» valdes priekšsēdētājs G. Jankovskis pagaidām tos izvēlas neatklāt. «Pašvaldība mūs atbalsta ar telpām, kas jau ir viens no galvenajiem aspektiem konkursa rīkošanai,» atzīst G. Jankovskis, «iespējams, tiks sniegts vēl kāds atbalsts, taču par to vēl nezinām.» Viņš atklāj arī to, ka ir jau saņemti vairāki zvani no personām, kuras izrādījušas interesi par dalību konkursā.

«Gaidām talantus visdažādākajās jomās: mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, dzejas deklamācija, komiski uzvedumi, «stand up», māksla, sports, kulinārija vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai. Vienam dalībniekam atvēlētais laiks sava talanta prezentēšanai – četras minūtes,» biedrības «Facebook» kontā paskaidro G. Jankovskis. ««Covid-19» un krīze Ukrainā veicina satraukta emocionālā fona veidošanos bērnos un jauniešos, tāpēc konkursu rīkojam, jo «Zemgalei ir talants» viens no uzdevumiem ir dāvāt prieku un veidot pārliecību un ticību savai varēšanai un talantam.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas biedrības «Facebook» kontā atrodamajā linkā līdz 18. aprīļa plkst. 16. Konkursa atlases kārta norisināsies 23. aprīlī, bet konkursa fināls – 7. maijā Īslīces kultūras namā. Dalība pasākumā ir bez maksas. Talantu konkurss notiks divās vecuma grupās: līdz 12 gadiem un no 13 līdz 25 gadiem. Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji. Trešajai vietai balvā 100 eiro, bet otrajai vietai 200 eiro. Uzvarētājs saņems naudas balvu 300 eiro. Tiks pasniegta arī sadarbības partneru, skatītāju un žūrijas simpātiju balva.

Konkursu atbalstīt atsaucies iespaidīgs skaits gan vietējo, gan visas Zemgales reģiona uzņēmumu, kuru saraksts lasāms «Laiks jauniešiem» mājaslapā ievietotajā konkursa afišā.

«Aicinu nebaidīties, jo katrs mēs esam talantīgi savā jomā,» potenciālos konkursa dalībniekus uzrunā G. Jankovskis, «droši nāciet piedalīties un parādīt savu talantu kopā ar citiem jauniešiem, kā arī labi pavadīt laiku!»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš Īslīces kultūras namā aprīlī tradicionāli notika starptautisks vokālistu konkurss «Aprīļa pilieni». Kā būs šopavasar, «Bauskas Dzīve» vaicāja tā rīkotājai Nijolei Berezinai. Viņa pastāstīja: «Šogad «Aprīļa pilieni» nenotiks, jo tas ir starptautisks konkurss, kur piedalās daudzi ārzemnieki, taču «Covid-19» dēļ kolēģi negrib riskēt un kaut kur braukt.» Jauno izpildītāju konkursa «Aprīļa pilieni» rīkotāja atklāj, ka nākamgad konkursu noteikti plānots īstenot.

«Ja konkurss tiktu veltīts un vāktu ziedojumus Ukrainai, tad būtu citādāk, bet tagad rīkot konkursu…» spriež N. Berezina. «Aprīļa pilienu» rīkotāja pastāsta, ka konkursa izveidē ir jāiegulda milzu darbs, un atceras, kā pirmajā «Covid-19» vilnī pēc visa padarītā nācās koncertu atcelt, kas arī bijis iemesls šogad neriskēt un konkursu neplānot. «Kad viss būs droši un neslimosim, tad pasākums notiks,» teic N. Berezina, «kamēr es vēl būšu dzīva, tad konkurss arī būs.»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.