Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zemgales uzņēmēji un biedrības var pieteikties apmaksātiem braucieniem uz Norvēģiju un Islandi

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) EEZ projektā “Uzņēmējdarbība Zemgalē” izsludina pieteikšanos Zemgales uzņēmējiem un biedrību pārstāvjiem pieredzes braucieniem uz Norvēģiju un Islandi ar mērķi veicināt uzņēmumu eksportspēju un gūt pieredzi inovāciju un sociālās uzņēmējdarbības jomā, portālu informēja ZPR pārstāve Sandra Grigorjeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka 2023. gadā Zemgales uzņēmējiem un biedrību pārstāvjiem projekta ietvaros būs iespēja ne tikai piedalīties 15 semināros un divās apmācībās, bet arī doties divos apmaksātos pieredzes braucienos: tirdzniecības misijā uz Norvēģiju un uz inovāciju konferenci-izstādi Islandē.

Projekta ietvaros no 17. līdz 20. aprīlim plānota tirdzniecības misija sociālajiem uzņēmējiem un biedrībām, ar mērķi gūt pieredzi un dibināt kontaktus Tronheimā, Norvēģijā. Dalībai misijā aicināti pieteikties Zemgales uzņēmumi, kas izstrādā produktus vai sniedz pakalpojumus ar sociālu mērķi.

Tāpat misijai aicināti pieteikties nevalstiskās organizācijas (NVO), kas strādā sociālās uzņēmējdarbības jomā. Norvēģijā sociālā atbildība uzņēmējdarbībā kā neatņemama uzņēmējdarbības vides sastāvdaļa ir ilgāk nekā Latvijā, tādēļ projekta partneris “Innovation Circle Network” sniegs ieskatu sociālās uzņēmējdarbības daudzveidībā Norvēģijā, iedvesmojot zemgaliešus turpināt darbu sabiedrības labā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat no 22. līdz 26. maijam plānota uzņēmējudalība inovāciju konferencē-izstādē “Iceland Inovation Week 2023”, kas norisināsies Islandē, Reikjavīkā. Dalībai izstādē aicināti pieteikties Zemgales uzņēmēji, kuri rada inovatīvus produktus vai pakalpojumus un vēlas sevi prezentēt inovāciju nedēļā.

Dalība katrā no braucieniem tiks dota vienam līdz diviem uzņēmumiem/biedrību pārstāvjiem no ikvienas Zemgales reģiona pašvaldības – Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas novada, Dobeles novada, Bauskas novada, Jēkabpils novada un Aizkraukles novada. Pieteikumus dalībai braucienos izvērtēs Zemgales uzņēmējdarbības centra Uzņēmējdarbības grupa (ZPR un ārējie eksperti). Pieteikšanās projekta aktivitātēm Norvēģijā un Islandē uzņēmējiem un biedrībām līdz 8. martam pulksten 12 šeit (vietu skaits ierobežots).

Uzņēmējiem bez ierobežojuma šogad būs iespēja piedalīties 15 tiešsaistes semināros un divās mācībās. Paredzētas mācības par Islandi kā noieta tirgu, kā arī par klientu attiecību pārvaldības (CRM) sistēmām. Plānoti arī vienas dienas semināri par daudzveidīgām uzņēmējdarbībā aktuālām tēmām kā personīgais zīmols, publiskā runa, finansējuma piesaiste uzņēmuma ilgtspējīgai darbībai, e-mārketings, motivācija, pārdošanas veicināšana un daudzi citi. Semināri notiks tiešsaistē, tos klausīties aicināti visi ieinteresētie uzņēmēji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācija par aktuālajiem semināriem, mācībām, kā arī pieteikšanās forma pieredzes braucieniem ir pieejama Zemgales Uzņēmējdarbības centra mājaslapā zuc.zemgale.lv.

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests EEZ grantu 2014. – 2021. gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 eiro, no kuriem programmas līdzfinansējums ir 793 867,70 eiro.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. vai jau reizi nenotika tādas uzņēmēju reizē ar pašvaldību darbiniekiem ne par savu naudu ekskursijas uz ārzemēm? Diemžēl vēsture atkārtojas.

  14
 2. Latvija ir tikai 2 nozares ko exportet—kokmateriali un darbaspeks. Parejais pec nodoklu, elektribas, gazes cenam nav konkuretspejigs

  10
  2
 3. Esi galīgi atpalicis, laikam pēdējo reizi Latvijas eksporta struktūru esi apskatījies pirms kādiem 20 gadiem.

  4
  6
 4. Tas ir smieklīgi,Islandē ir gandrīz bezmaksas elektrība pateicoties geizeriem un Norvēģijā ir gāze,bet pirms 60-jo gados to atrada Norvēģija bija viena no nabadzīgākām valstīm Eiropā, tāpēc tas pasākums ir maigi izsakoties nevīžīgs

 5. uz Rumāniju, Rumāniju brauciet un papētiet, kā viņi mums palēnām “kloķīti liek”

 6. Derētu ekskursija uz nordpool biržu.It kā Oslo esot. Lai izpēta kā no tās biržas atkratīties. Būs lētāka visu pašvaldības māju uzturēšana.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.