Ceturtdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs, Jurgita
weather-icon
+8° C, vējš 2.68 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Meklē direktoru internātvidusskolai

No 25. oktobra Jānis Ulnicāns vairs nav Mežotnes internātvidusskolas direktors. Bauskas rajona Padome izpildījusi J. Ulnicāna lūgumu atbrīvot viņu no ieņemamā amata ilgstošas slimības dēļ.

No 25. oktobra Jānis Ulnicāns vairs nav Mežotnes internātvidusskolas direktors. Bauskas rajona Padome izpildījusi J. Ulnicāna lūgumu atbrīvot viņu no ieņemamā amata ilgstošas slimības dēļ. 12. oktobrī beidzās valsts apmaksātās darba nespējas lapas termiņš.
Uz direktora amatu bija izsludināti divi konkursi. Speciālists, kurš varētu uzņemties iestādes vadību, tiek meklēts Bauskas rajona pedagogu vidū.
Direktora slimības laikā Mežotnes internātvidusskolu līdz 17. augustam vadīja Jāzeps Širvis, tagad to dara Sarmīte Ulnicāne.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.