Svētdiena, 26. aprīlis
Alīna, Sandris, Rūsiņš
weather-icon
+3° C, vējš 2.24 m/s, Z-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Budžeta grozījumos paredz 29 miljonus latu

2005. gada valsts budžeta grozījumos lauksaimniecībai izdevies papildus paredzēt 29 miljonus latu.

2005. gada valsts budžeta grozījumos lauksaimniecībai izdevies papildus paredzēt 29 miljonus latu. Tā informē Zemkopības ministrijas preses un sabiedrisko attiecību nodaļa. Zemkopības ministrs Mārtiņš Roze par to pauž gandarījumu. Kā zināms, par 17 miljonu latu piešķiršanu lauksaimniecības sektoram valdība vienojās jau 2004. gada nogalē. “Šos līdzekļus plānots izmaksāt lauksaimniekiem atbilstoši pievienošanās līguma nosacījumiem kā Eiropas lauksaimniecības virzības un garantiju fonda Garantiju daļas priekšfinansējumu un līdzfinansējumu par vienoto platības maksājumu papildus valsts tiešajiem maksājumiem, eksporta kompensācijām un Lauku attīstības plāna pasākumiem,” skaidro zemkopības ministrs.
Lauksaimniekiem jau šī gada nogalē kā vienoto platības maksājumu par apsaimniekotajām platībām varēs izmaksāt arī 27,4 miljonus latu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.