Svētdiena, 22. februāris
Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija
weather-icon
+-2° C, vējš 3.58 m/s, R-ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Ceraukstē un Vecumniekos sarīkoti pirmie āra hokeja turnīri (5)

Vecumniekos spēles notika arī snigšanas laikā. Foto no facebook.com lapas «Sports Vecumnieku apvienībā».

Pēc vairākām ziemām, kurās nebija ne īsti sniega, nedz sala, beidzot atkal ledus klāj dīķus un hokeja laukumus un Bauskas novadā jau aizvadīti divi hokeja turnīri – viens uz jaunā laukuma Vecumniekos un otrs Ceraukstes pagastā.

Arī šīs nedēļas nogalē hokeja spēles turpināsies un jau plāno arī tālāk. 17. janvārī Mežotnes pagasta Garozā notiks Garozas hokeja kausa izcīņa 4×4 hokejā. Iecavas daudzfunkcionālajā ledus laukumā 18. janvārī būs Iecavas pilsētas kausa izcīņa 3×3 hokejā. Savukārt Rundāles pagasta čempionāts 3×3 dīķa hokejā ir plānots 31. janvārī uz Kaucmindes muižas dīķa.

Vecumnieku atklātā hokeja kausa izcīņa notika 10. janvārī. Pirmās trīs vietas sadalīja šādi: pirmajā vietā «Primex Penguins», otrajā «VHR» un trešie «Vienkārši Dzintars».

Ceraukstes pagastā uz dīķa pie Griķu pamatskolas 11. janvārī aizvadīts Ceraukstes pagasta 2026. gada čempionāts 3×3 dīķa hokejā. Pirmajā vietā komanda «Ceraukste» – Raitis Zeņuks, Aivis Barkovskis, Toms Červinskis, Artūrs Dulbe. Otrajā vietā «Metēji» no Uzvaras – Gustavs Zviedris, Kārlis Brazovskis, Everts Janušauskis, Kristers Ķūrēns-Repša un Linards Leo Tamašūns. Uzvarētājus noskaidroja pēcspēles metienos, jo spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti – 4:4. Visbeidzot trešajā vietā «Dispičeri» – Jānis Razalinskis, Ritvars Dziļums, Mārcis Kalnmalis, Raitis Mazūdris, Andris Bērgmanis. Kopā sacensībās piedalījās astoņas komandas.

Hokeja sacensību organizēšanā ļoti liela nozīme ir sabiedrības aktīvistiem, kas ne tikai organizē pašas sacensības, bet arī atbalsta dažādos veidos. Vecumniekos sacensības notiek uz «Ļūmaņu ģimenes fonda» jaunizbūvētā laukuma, kur lielu darbu gan organizēšanā, gan laukuma pieskatīšanā iegulda Jānis Ļūmanis, kuram palīdz vietējie aktīvisti. Vecumniekos ierīkots arī nobrauciens ragavām pie Sarkanās skolas un distanču slēpošana pie Vecumnieku Vecā ezera. 

Pateicību ģimenei un aktīvistiem savā facebook.com lapā ielicis arī Ceraukstes turnīra organizators Artūrs Dulbe: «Vēl viens stāsts par paldies un nepadošanos! Es gribu, lai hokeju spēlē Ceraukstē un ceraukstiešiem ir, kur slidot. Visiem hokeja entuziastiem gribu atgādināt un atgriezt to sajūtu, kā viss sākās un, lielākoties, sākās tieši uz dīķa ledus!»

Ceraukstē uzvarēja mājinieki – «Ceraukstes» komanda. Foto no A. Dulbes albuma.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (5)

Pērkamās dvēseles
06:26 13.01.2026
Fondi ir starnieki ne izpildītāji.
Malači
08:40 13.01.2026
Malači! Parāda Bauskas autohokejistiem, ka, lai kaut ko izdarītu, pietiek ar pliku entuziasmu!
***
09:11 13.01.2026
Labāk būtu kādiem pensionāriem malku un ūdeni sanesuši!
Sliņķis
09:19 13.01.2026
Kamēr domāji ko rakstīt,sen varēji sanest ,bet vajag jau pasmirdēt....😅
Babiņa
13:53 13.01.2026
Pie mums puiši katru gadu taisa mačus savā starpā. Vismaz gadus 40 . Kā aizsalst dīķis,tā rosība līdz vēlai naktij. Nāk mājās sarkaniem vaigiem! 😉

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.