Pirmdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte, Meija
weather-icon
+9° C, vējš 1.34 m/s, Z vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Sarīkojumu virpulī

Pagājušajā nedēļā Bauskas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolniecei Leldei Vēzai  bija daudz atbildīgu pienākumu, taču daļa laika atvēlēta arī sev un tuvajiem. Jauniete stāsta par piedzīvoto:

–Pirmdienā stundu ir vismazāk, tas palīdz iejusties nedēļas darba ritmā. Pēcpusdienā ar klasesbiedrēm fotogrāfijā iemūžinājām patriotiskus mirkļus par godu Lāčplēša dienai.

Otrdienas rītos ir fakultatīvā stunda, kuras laikā eju uz konsultācijām šī gada eksāmenu priekšmetos. Sistemātiski strādāju, lai veiksmīgi absolvētu skolu. Otrdienās iknedēļas sapulce ir skolēnu domei, kuras sastāvā es esmu. Aktuālākais dienaskārtības jautājums bija piektdienas pasākums ģimnāzistiem – aizkavējušās Helovīna svinības. Spriedām, kā 7. – 12 klašu skolēniem padarīt aizraujošāku nedēļas nogali.

Trešdiena un ceturtdiena aizritēja ikdienišķi – skolas darbos. Mācoties 12. klasē, jūtu lielu atbildību. Ir jādomā par neatlaidīgu atdevi ikdienā, eksāmeniem un nākotnes plāniem. Nereti rīts jāsāk ar divām fizikas vai matemātikas stundām. Tomēr no saspringtā grafika ļauj izrauties gaidāmās aktivitātes. Ceturtdien garajā starpbrīdī skolēnu domes pārstāvju sapulcē pārrunājām organizatoriskas lietas.

Mācības piektdienā paskrēja ātri. Uzreiz pēc tam kopā ar skolasbiedriem aktu zālē radījām Amerikas Helovīna svētku noskaņu. Kārtojām un dekorējām telpu, atsvaidzinājām aktivitāšu plānus. Šie nav latviešiem tradicionāli svētki, tomēr mūsu skolas audzēkņiem tie patīk, tāpēc arī rīkojām. Vienīgi žēl, ka vecāko klašu jaunieši ir kūtri skolas pasākumos.

Brīvdienas pavadīju citā sarīkojumā – Dziesmu un deju svētku dalībnieku pateicības koncertā. Beidzot nevajadzēja uztraukties par pasākuma scenāriju un aktivitātēm. Kopā ar «Jandāla» dejotājiem baudīju jauku gaisotni, mūziku un jestras dejas. Nedēļas pēdējā diena aizritēja atpūtā, palīdzēju mājas darbos un gatavojos jaunajai darba nedēļai.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.