Trešdiena, 21. janvāris
Agnese, Agnija, Agne
weather-icon
+-6° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

No kūts Mežotnes pagastā nozog sešus sivēnus

Iecavas novadā 16. februārī konstatēts, ka automašīnai «Honda Prelude» ir sabojātas riepas. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskas novada Mežotnes pagastā 16. februārī no kādas kūts nozagti seši sivēni. Nodarīts materiālais zaudējums 480 eiro apmērā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Savukārt Bauskas novada Gailīšu pagastā 16. februārī dzīvojamās mājas pagrabā dega skaidu briketes 30 m3 platībā. No ēkas tika evakuētas deviņas personas, no kurām viena bija saindējusies ar tvana gāzi un nogādāta ārstniecības iestādē. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 16. februārī saņemta informācija par 23 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.
 

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.