Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Igauņu celtniecības firma piedalās konkursā par Rīgas ūdensapgādes sistēmas rekonstrukciju

Igaunijas celtniecības kompānija «EMV» ir veiksmīgi iekļuvusi konkursa par Rīgas ūdensapgādes sistēmas rekonstrukcijas darbuzņēmēju pirmajā kārtā.

Igaunijas celtniecības kompānija «EMV» ir veiksmīgi iekļuvusi konkursa par Rīgas ūdensapgādes sistēmas rekonstrukcijas darbuzņēmēju pirmajā kārtā.
Līdzās «EMV» pirmajā kārtā iekļuvušas arī trīs Somijas kompānijas, viena Vācijas kompānija un viena Dānijas firma, teikts «EMV» ziņojumā Tallinas fondu biržai.
Rīgas ūdensapgādes sistēmas pirmā rekonstrukcijas kārta, kas paredz ūdensattīrīšanas sistēmas un sūkņu stacijas rekonstrukcijas darbus, izmaksās vairāk nekā 400 miljonu Igaunijas kronu (16 miljonu latu).
Rīgas ūdensapgādes sistēmas rekonstrukcijas projekta īstenošanai kopumā būs nepieciešami pieci gadi, un plānotās izmaksas ir 45,15 miljoni latu. Daļu projekta īstenošanai nepieciešamo līdzekļu piešķirs starptautiskās finansu institūcijas.
Lielākie «EMV» projekti Latvijā ir Terehovas robežpunkts uz Latvijas un Krievijas robežas un «Peugeot» autosalons Rīgā.
«EMV» plānotais pārdošanas apjoms Latvijā šogad ir gandrīz 100 miljonu Igaunijas kronu (4 miljoni latu). Kompānijas prognozētais šī gada apgrozījums ir 818 miljonu kronu (32 miljoni latu).

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.