Ēriks Martinsons no Bauskas ar ūdensmotosportu nodarbojas jau gandrīz divdesmit gadu. Viņš startē skuteru OSY-400 klasē.
Ēriks Martinsons no Bauskas ar ūdensmotosportu nodarbojas jau gandrīz divdesmit gadu. Viņš startē skuteru OSY-400 klasē.
1997. gadā ieguvis 2. vietu Latvijas čempionātā un 3. godalgu Tallinas kausa izcīņā ūdensmotosportā. Šogad ierindojies 4. vietā Baltijas kausa sacīkstēs Kauņā un savā klasē uzvarējis pirmajos divos Latvijas čempionāta posmos.
No 17. līdz 19. jūlijam Tallinā notikušajām Eiropas čempionāta sacensībām Ēriks Martinsons varēja atgriezties ar izcīnīto 3. vietu. Negaidīti čempionāta laikā gāja bojā igauņu sportists, un sacensību rezultāti tika anulēti. Starptautiska mēroga sacīkstēs Ēriks piedalījās pirmo reizi. Cīņā ar poļiem, krieviem, zviedriem, slovakiem, vāciešiem un lietuviešiem Ēriks guva vērtīgu pieredzi.
Ēriku Martinsonu trenē Zigurds Stūris. Treneris atzīmēja, ka skuteru OSY-400 klase ir jauna un perspektīva. Burts O nozīmē, ka tas ir skuteris, S – standarts, Y – «Yomato» – firma, kas speciāli šai klasei ražo motorus. Ēriks Martinsons trenējas Mēmeles ūdeņos, sportists saņem lielu atbalstu no paju sabiedrības «Līdums» vadības. Ērika uzvarām un neveiksmēm līdzi dzīvo sieva Edīte, meitas Egija un Elīna. Ūdensmotosportists tic nākotnei un gandarīts stāsta, ka uz Eiropas čempionāta plakāta atpazinis sevi, kaut igauņi uz Ērika aizsargķiveres uzrakstījuši sava sportista uzvārdu. Tas liek domāt, ka līdz līdera titulam, iespējams, nav ilgi jāgaida.