Latvijas veterānu atklātais individuālais čempionāts galda tenisā sestdien un svētdien, 3. un 4. decembrī, Iecavā pulcināja vairāk nekā simt šīs spēles cienītāju. 35 sportisti bija ieradušies arī no kaimiņvalsts Lietuvas.
Latvijas veterānu atklātais individuālais čempionāts galda tenisā sestdien un svētdien, 3. un 4. decembrī, Iecavā pulcināja vairāk nekā simt šīs spēles cienītāju. 35 sportisti bija ieradušies arī no kaimiņvalsts Lietuvas. Tā informē sacensību sekretariāts.
Dobelniece Vera Eriksone “Bauskas Dzīvei” sacīja: “Ļoti veiksmīgs bija svētdienas rīts. Pirmajā spēlē tikos ar iecavnieci Baibu Gāgu. Izskatījās, viņa vēl nav paguvusi pamosties, un man izdevās uzvarēt. Ar šādu rezultātu mūsu cīņa beidzas pavisam reti. Kaut arī Baiba 4. decembrī svin vārdadienu, uzvaru dāvināt viņai negribējās.”
Turnīrā šādas negaidītas situācijas mainījās ar iepriekš paredzamiem rezultātiem. Spēcīgajā konkurencē vietas labāko pirmajā desmitniekā ieņēma četri Bauskas rajona galda tenisisti. B. Gāgai – 4. vieta vienspēlē, Aivaram Kamolam – 6., Ludmilai Bulahai – 8., Agafijai Bušai – 10. vieta.