Pirmdiena, 27. aprīlis
Alīna, Sandris, Rūsiņš
weather-icon
+2° C, vējš 2.24 m/s, ZR vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Tukumnieki aicina uz festivālu

Tukuma invalīdu sporta klubs 18. septembrī aicina piedalīties festivālā «Mēs – ratiņkrēslos Tukumā».

Tukuma invalīdu sporta klubs 18. septembrī aicina piedalīties festivālā “Mēs – ratiņkrēslos Tukumā”. Programmā paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes ratiņniekiem. Tā informē Bauskas rajona Padomes Sporta nodaļas vadītāja Inga Ūbele. Festivāla norises vieta – Tukuma sporta un atpūtas komplekss (Lauktehnikā). Sākums pulksten 12, dalībnieku reģistrācija no pulksten 10 līdz 11.30.
Festivālā aicināti piedalīties arī baušķenieki. Interesenti var pieteikties pie I. Renča (mob. tel. 9684195). Izbraukšana uz Tukumu 18. septembrī pulksten 8 no tirdzniecības centra “Rimi” laukuma.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.