Aizdevums.lv Reģionālajā basketbola līgā jau ceturto spēli aizvadījis Iecavas basketbola klubs «Dartija». Diemžēl spēle savās mājās nepalīdzēja – viesu komandai no «Kandavas BJSS» iznāca piekāpties ar viena punkta starpību.

Iecavnieki spēli mājās ar «Kandavas BJSS» aizvadīja 2. novembrī Iecavas pamatskolas sporta zālē. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 36:38 viesu labā. Otrais puslaiks sākās ar veiksmīgāku mājinieku spēli – beidzot izdevās vairāk sākt spēlēt uz komandas centru Armandu Ķiploku, sāka krist tālie metieni. Tomēr viesi uz to atbildēja ar vēl agresīvāku spēli pa visu laukumu un iecavnieku aizsardzība pēdējā ceturtdaļā saplīsa, ļaujot viesiem izvirzīties vadībā. Dažas sekundes pirms spēles beigām «Kandava BJSS» bija vadībā ar trīs punktiem un Mārtiņam Veģim bija divi soda metieni. Pirmo viņš iemeta un otro centās mest garām, jo bija labas cerības, ka atlecošo bumbu iegūs komandas centri Uģis Mežavilks un A. Ķiploks, bet bumba negaidīti neveiksmīgi palēkāja un iekrita grozā. Atlikušajās sekundēs punktus gūt neizdevās un spēle beidzās ar rezultātu 74:75 viesu labā.

Komandas līdera lomu uzņēmās Mārtiņš Veģis – 20 gūti punkti un piecas rezultatīvas piespēles. 14 punkti un desmit atlecošās bumbas Uģim Mežavilkam, 10 punkti Valdim Berlinskim, deviņi punkti un 21 atlecošā bumba Armandam Ķiplokam, astoņi punkti Jānim Tiltiņam, pieci Tomam Škiparam, četri Gatim Dumbrim, pa diviem punktiem Egonam Zaķim un Artūram Zamarinam.

Iecavniekiem tagad četri zaudējumi un nākamā spēle viesos 10. novembrī ar Aizdevums.lv Reģionālās līgas Rietumu grupas līderi «Nīca/Bli». Savukārt mājas spēle būs 23. novembrī ar vēl vienu grupas pastarīti «BJBS Rīga/Basketbola klase». Savukārt «Kandavas BJSS» pēc panākuma ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu ir otrajā vietā grupā. Savukārt «Bauskas BJSS» komanda, kas spēlē šajā pašā grupā, 14. novembrī Bauskā aizvadīs spēli ar «LBTU» komandu.