Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO un VIDEO : festivāla «Bauska TASTE» otrā diena

Bauskā noslēdzies divu dienu festivāls «Bauska TASTE», kas pirmajā dienā, pēc organizatoru aplēsēm, pulcējis astoņus tūkstošus apmeklētāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla viesus sestdien uz «Pils skatuves» sagaidīja Būū, Chris Noah, Arstarulsmirus, Intars Busulis & «Abonementa orķestris» un «Jumprava». Bet uz «Parka skatuves» klausītājus priecēja grupa «Laika suns», MARTA, RAUM, Fiņķis & PRAGAII, Elizabete Gaile, «Mother of Pearl» un «Sapņu fragmenti». Uz vasaras nakts ballīti aicināja DJ Makree.

“Teritorijas ziņā allaž pārbaudījums ir saprast, cik īsti apmeklētājus varam uzņemt, lai visi justos ērti un varētu izbaudīt viesošanos pie mums Bauskā. Priecājamies, ka arvien vairāk apmeklētāju vidū redzam ciemiņus no citām pilsētām – Rīgas, Dobeles, Jelgavas, Ogres un citām. Esam priecīgi, ka 8 tūkstoši apmeklētāju izrādījuši vēlmi apmeklēt tieši mūsu festivālu un baudīt spožo skatuves mākslinieku programmu, ņemot vērā, ka šī vasara ir pasākumiem piesātināta,” sacīja Bauskas Kultūras centra direktors Jānis Dūmiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (23)

 1. Paldies! Kopumā man patika, festivāls izdevies.
  Bija šādi, tādi mīnusiņi, bet tas lai paliek…
  Paldies, paldies!
  Uz tikšanos nākamajā gadā!!!!!

  22
  2
 2. Tie “spožie skatuves mākslenieki” varēja nemaurot otrās dienas vakarā sākot no pl 22, ja vēlas kaut cieņu no vietējiem iedzīvotājiem, netikai iebraucēju sajūsmu sagaidīt. Varēja taču pirmo vakaru un nakti pieklājīgā skaļumā, bet aizgāja pa ierasto taciņu. Protams, protams deputāti kušinās un kauninās savus pašu vēlētājus, bet atgādināšu senu teicienu- nespļaut akā, ja pēcāk no tās jādzer.

  20
  28
 3. Skaists notikums bija Bauskā! Pilskalna burvīgās pārvērtības, kad pēcāk tas atkal būs klusuma ieskautā pastaigu vieta. Nebija kauns aicināt draugus no citām pilsētām pavadīt laiku Bauskā.
  Maza piebillde ko vēlētos citreiz: lūdzu nelikt labākos māksliniekus tik vēlu.

  20
  5
 4. Otrā diena bija galīgi garām. Lūdzu, kur policijas atskaite, cik narkomānu pārbaudes veiktas?

  11
  16
 5. Pārsteidza partiju stendi pie ieejas. Šāda kultūras smacēšana un pēkšņi piesmērēšanās pie pasākuma.

  16
 6. Mīnuss viena balss.
  Esiet gan īgns cilvēks , vienreiz gadā kautkas notiek un kādam kautko pačīkstēt noteikti vajag , galīgi nevietā.

  9
  1
 7. Pazinas info zinaja teikt, ka tikai no rita atsperusies majas un esot bijis visnotal izdevies pasakums ar ceribu tik ties atkal…izteica domu, ka rudens izskana, pirms aukstas ziemas, varbut var, ko lidzigu sabidit…

 8. Kas ir TASTE? Latvieši -Bauskas kultūras centrs-izceļas ar savu latvisko intelektu, lietojot Taste?

  5
  2
 9. Visai Bauskai no tās rīboņas šorīt galva sāp.Turpmāk brauciet trokšņot uz pamesto Mežotnes pili.Tur īstā vieta.

  6
  8
 10. Cik tad tūkstoši no pašvaldības budžeta tika piešķirti šim pasākumam? Cik tūkstošus saņēma mākslinieki? Kaut kā nedzirdēju, ka kaut kas būtu ziedojams Ukrainai?!! Vai tad Malinas pašvaldībai Ukrainā nevajag aizsūtīt vēl kādu autobusu ar palīdzību, varbūt no Taste festivāla palika krēsli galdi un citi atribūti, varbūt viss netika apēsts un izdzerts, varbūt no Taste lentītēm var maskēšanās tīklu uzgatavot BKC brīvā laikā?

  9
  5
 11. Patiesi nesaprotu tos nīgros un negatīvos komentārus. Festivālā mūzika bija dažādām gaumēm, atmosfēra lieliska. Prieks, ka tāda mēroga pasākumu var uzrīkot Bauskā. Arī pilsētas viesi novērtēja un priecājās.

  9
  3
 12. Tās bildes nekādas, man patika Laiks jauniešiem Taste fotogrāfijas,tik dzīvas un smaidīgiem cilvēkiem piepildītas, Tastes nolīgtā fotogrāfa bildes,speciāli filtrētās un vecinātās arī nepatika.

  4
  2
 13. Taste notikšanai bija ieguldīts liels darbs- novērtēju. Tomēr man pasākums, lielākoties, ne sevišķi patika, konkrētāk, tieši muzikālais sniegums/uz lielās skatuves/.Mūziķi bija izvēlēti slaveni, ar vārdu, bet repertuārā nebija nekā jauna, lielākoties skaņdarbi,kas skanējuši gadiem un pat gadu desmitiem,nebija aizraujoši. Patika lietuviešu kolektīvs pirmajā vakarā, kur neviens nebļāva “B a u s k ā…. ” Otrā dienā man pieņemams šķita arī Gustavo, pārējie nebija interesanti, lai cik kvalitatīvi. Traucēja arī nemitīgā dūmu kūpēšana, kurus gandrīz katrs apmēram 10 skatītājs izpūta virs citu galvām, neskatotis vai blakus zīdainis, vai kāds cits kuram tas varētu nepatikt.
  Daudz labāk man patika festivāls “Knifs”kurš arī bija lieliski noorganizēts , interesanti mūziķi daudz jaunu skaņdarbu utt..
  a

 14. Tingeltangeļu finansēšanai tūkstoši ir atradušies? Apkures sadārdzinājumu mums nevajadzēs līdzfinansēt? Tauta līksmo, bet ārējais parāds tikai pieaug un visiem tas būs jāatmaksā.

  4
  2
 15. Busulis jau noiets etaps, lai arī kā centās, par Jumpravu nemaz nerunājot, kur trīs šķirteņi dzīvo kopā. Knifam nepaveicās, jo nebija reklāmas un daudzi par tādu nezināja. Būtībā šķiet Dūmiņš te putru ievārīja, aicināja, lai vieta tukša nepaliek un Kantri vietā uzrīko citu festivālu. Taču ja citus reklamē gandrīz gadu, bet te vajadzēja pa mēnesi saraut, loģiski, ka atsaucība būs maza. Taču tas minimālais cilvēku apmeklējums arī bija patīkams, jo bija intīmāka gaisotne un nebija pūļi. Jā, no biznesa viedokļa nopelnīs ar masām, bet vai visiem tās masas ir vajadzīgas?

  4
  2
 16. TASTES moto: jo skaļāk, jo labāk. Pārējie Bauskas iedzīvotāji neinteresē. Tas jau nekas, ka kāds arī grib atpūsties klusumā pēc nostrādātās darba nedēļas. Bauskā cilvēki arī strādā, maksā valstij nodokļus, spiestā kārtā divas naktis jāklausās šī skaļā mūzika.

  3
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.