Divas dienas 22. un 23. februārī jaunajā Rīgas Daugavas vieglatlētikas manēžā notika Latvijas čempionāts – šoreiz 14 un 15 gadīgajiem U16 vecuma grupas zēniem un meitenēm.

Trīs disciplīnās Bauskas novada pārstāvji cīnījās par zelta medaļām. Augstlēkšanā nepārspēta palika Vecumnieku sporta skolas pārstāve Aleksandra Rozmarija Zandberga, kas atkārtoja savu personisko rekordu 1,67 metri un izcīnīja zelta medaļu.

Tāpat augstlēkšanā par medaļām cīnījās Bauskas novada BJSS sportists Ralfs Kondratjuks. Šeit augstlēkšanā pieredzēja patiešām retu gadījumu – četri sportisti finišēja ar augstumu 1,73 metri, tai skaitā arī baušķenieks. Medaļu sadalījumu noteica pēc veiksmīgajiem mēģinājumiem – R. Kondratjukam otrā vietā. Jāatzīmē, ka šeit bija divi bronzas medaļu ieguvēji. Savukārt sesto vietu ieguva Bauskas novada BJSS audzēknis Jēkabs Belverts ar rezultātu 1,55 metri.

Ļoti sīva cīņa notika 800 metru skrējienā. Līdz pat pēdējam līkumam pa priekšu visiem skrēja Martins Stūrītis no Siguldas, savukārt aiz viņa visā distances garumā turējās Iecavas sporta skolas audzēknis Lars Anders Luks. Pēdējos simts metros iecavnieks izrāvās priekšā un finišēja ar šīs sezonas labāko rezultātu – divas minūtes un 7,68 sekundes, izcīnot zelta medaļu.