Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

26.martā no pulksten 20.30 aicina iesaistīties Zemes stundā

Šajā sarežģītajā laikā, kad svarīgāk nekā jebkad iepriekš ir būt vienotiem gan savās domās, gan rīcībā, ar saukli «Veidosim mūsu nākotni!» Pasaules Dabas fonds aicina pievienoties vērienīgākajai vides akcijai pasaulē «Zemes stunda», vēsta Daina Šteinberga, Pasaules Dabas fonda komunikācijas vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Attēls no pixabay.com.

D. Šteinberga informē, ka šogad Zemes stunda būs sestdien, 26. martā, plkst. 20.30. Izslēdzot gaismu uz vienu stundu, ikviens var simboliski apliecināt savu solidaritāti ar miljoniem cilvēku visā pasaulē un apņemties kopā veidot planētas nākotni.

Laikā, kad sabiedrība mēģina aptvert postošos notikumus Ukrainā un jēdziens «solidaritāte» ir ieguvis vēsturē vēl nebijušu nozīmi, Zemes stundas mērķis ir dot signālu par jaunu laikmetu, kurā cieņa un savstarpējā harmonija cilvēku starpā un arī cilvēces un planētas attiecībās ir pirmajā vietā.

«Mēs nedrīkstam palikt vienaldzīgi pret notiekošo. Tagad mums visiem ir jāsanāk kopā, lai iestātos par cilvēkiem un dabai labvēlīgu pasauli. Mums katram ir jānovērtē savas iespējas, ko mēs varam darīt dabas labā, lai tās sniegtās kvalitātes piedzīvotu mēs paši un arī nākamās paaudzes. Mums visiem ir jāiesaistās. Politiķiem, uzņēmējiem, skolotājiem, pašvaldību darbiniekiem, zemes īpašniekiem un citiem, jo ikvienam no mums ir savas iespējas un loma nākotnes veidošanā. Šogad Zemes stundā vēlamies uzsvērt, ka, mazinot elektroenerģijas patēriņu kaut vai uz vienu stundu, mēs varam palīdzēt gan cilvēkiem, gan planētai,» pauž Jānis Rozītis, Pasaules Dabas fonda direktors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasaules Dabas fonds akcijas laikā rīko konkursu «Klimata vēstnieks», organizē izglītības pasākumus skolās un uzņēmumos, aicina valsts institūcijas, pašvaldības un uzņēmumus piedalīties Zemes stundā, atbalstot akciju informatīvi, aktualizējot vides jautājumus darbinieku, partneru, klientu vidū un simboliski samazinot apgaismojumu. Iedzīvotāji un viedokļu līderi sociālajos tīklos tiek aicināti popularizēt vēstījumu par globālo dabas daudzveidības krīzi un to, ko katrs individuāli var darīt, lai to mazinātu.

Par Zemes stundu
Akcija «Zemes stunda» aizsākās Sidnejā 2007. gadā. Tagad tā kļuvusi par pasaulē lielāko vides akciju, iedvesmojot indivīdus, kopienas, uzņēmumus un organizācijas vairāk nekā 190 valstīs un teritorijās īstenot nozīmīgus vides aizsardzības pasākumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.