Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Var nopirkt preci, ko aizvedīs uz Ukrainu; labdarības interneta veikalā pieejami arī SIA “Kronis” ražojumi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar uzņēmumiem “AgroPlatforma” un “Mozello” ir izveidojusi labdarības interneta veikalu www.latvijapalidz.lv, kurā var iegādāties Latvijas ražotāju preces par ziedojuma cenām – pašizmaksu vai zem tās, portālu informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd labdarības veikalā www.latvijapalidz.lv ir pieejamas šādu Latvijas uzņēmumu preces: SIA “Gemoss”, SIA “Felici”, SIA “Rāmkalni”, SIA “Kronis”, SIA “Chocolette confectionary”, AS “Cēsu Alus”, SIA “MILZU!” un SIA “Dimdiņi”. Jau tuvākajā laikā būs pieejama arī SIA “Venden”, SIA “Karavela” un AS “Rīgas Dzirnavnieks” produkcija.

LTRK aicina arī citus Latvijas uzņēmumus, kuri ir gatavi daļu no savas produkcijas ziedot labdarībai par ziedojuma cenām (pašizmaksu vai zem tās), piedalīties labdarības veikalā. Šobrīd pieejami tikai pārtikas produkti, bet plānots ietvert arī situācijai atbilstošas nepārtikas preces. Uzņēmēji, kuru vēlas iesaistīties palīdzības sniegšanā, aicināti sazināties pa e-pastu LatvijaPalidz@ltrk.lv.

Veikalā nopirktās preces nesaņems pircēji, bet tās tiks piegādātas Ukrainā, vai nu izmantojot LTRK izveidoto loģistikas sistēmu, ar kuras palīdzību līdz šim veiksmīgi nogādātas četras humānās palīdzības fūres Ukrainā, vai iekļaujot produktus valsts organizētajās piegādēs Ukrainai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Apbrīnoju līdz šim redzēto aktīvo atbalstu Ukrainai visdažādākajās formās no uzņēmējiem, iedzīvotājiem, sabiedriskajām organizācijām, valsts un pašvaldību institūcijām! Ceram, ka šī platforma ļaus vēl palielināt un paildzināt atbalsta apjomu Ukrainai,” tā LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Projekta partneris – “AgroPlatforma” vadītājs Gatis Bērziņš atzīst, ka ziedojumu veikala galvenais mērķis ir savienot Latvijas ražotāju ar ziedotgribētāju labo gribu, lai palīdzētu vēl vairāk Ukrainas iedzīvotājiem. “Latvijas ražotāji, izvietojot preces par īpašām ziedojuma cenām, dod iespēju ziedotgribētājiem palīdzēt Ukrainai vēl vairāk, jo var iegādāties vairāk preču par zemāku ziedojuma cenu. Turklāt šādā veidā mēs atbalstam vietējo Latvijas ekonomiku, atstājot naudu Latvijas tirgū. Izsaku lielu pateicību Latvijas ražotājiem par atsaucību un aicinu citiem ražotājiem pievienoties www.latvijapalidz.lv – kopā mēs varam vairāk,” tā G.Bērziņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.