Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Augstspiediena mazgātājs – superpalīgs ikvienā saimniecībā

Ja jums ir īpašums ar pagalmu, dārzu, saimniecības ēkām, garāžu un citiem objektiem, tad noteikti zināt, cik daudz pūļu prasa šīs piemājas teritorijas uzturēšana labā vizuālajā stāvoklī. Katrā sezonā ir kādi veicamie uzkopšanas un tīrīšanas darbi. To visu paveikt ātrāk, vieglāk un efektīvāk palīdz dažādas mūsdienīgas saimniecības ierīces un instrumenti. Viens no šādiem superpalīgiem ir augstspiediena mazgātājs.

Ja kādreiz augstspiediena mazgātājs bija pieejams vien profesionāļiem un citiem atlika vien apbrīnā noskatīties uz šīs ierīces jaudu un sniegto rezultātu, tad jau krietnu laiku tirgus situācija ir mainījusies. Tagad profesionāla līmeņa augstspiediena mazgātājs ir pieejams ikvienam un iegādājams lietošanai savas mājas teritorijas uzkopšanai un citiem saimniecības darbiem. 

Visefektīvākais un ātrākais tīrīšanas veids

Ūdens ir visefektīvākais tīrīšanas līdzeklis. Izmantojot spiediena tīrītāju, ar ūdeni var notīrīt gandrīz jebkurus netīrumus, arī tādus, kas krājušies gadiem un ieēdušies virsmā. Augstspiediena tīrītāja efektivitātes pamatā ir tas, ka ūdens strūkla, kas iziet caur spiediena sūkni, pa uzgali var tik padota ar spiedienu līdz pat 160 bāriem. Salīdzinājumam – saimniecības ūdens padevē tie ir apmēram 4 bāri. Augstais spiediens un koncentrētā strūkla uz virsmu iedarbojas ļoti efektīvi, panākot izcilu rezultātu bez piepūles un agresīviem tīrīšanas līdzekļiem. Augstspiediena tīrītājs arī ir pavisam vienkārši lietojams – atliek to pieslēgt strāvai, pievienot ūdens padevei, izvēlēties piemērotu uzgali konkrētajiem virsmai un sākt tīrīšanas darbus.

Dažādi pielietošanas veidi mājā un dārzā

Izvēloties atbilstošas jaudas iekārtu un pielāgojot uzgaļus, augstspiediena mazgātājs ir lieliski izmantojams ļoti plašam tīrīšanas darbu spektram. Ar to var apstrādāt arī jutīgas virsmas, piemēram, stiklu, automašīnas virsbūvi un citas.

 • Ēku fasādes un terases. Augstspiediena tīrītājs ātri, saudzīgi un efektīvi palīdzēs nomazgāt lielus laukumus – sienas, garāžas durvis, saimniecības ēkas grīdu, terases dēļus un citas ēku konstrukcijas, kas cietušas no putekļiem, netīrumiem un laikapstākļu ietekmes.
 • Taciņas, sētas un kāpnes. Uz kāpnēm, taciņām un citām pagalma konstrukcijām mēdz sakrāties ne tikai netīrumi, lapas un akmeņu, bet arī izveidoties apsūnojums. Ar spiediena strūklu to visu ātri varēs notīrīt, atgriežot virsmām agrāko spozmi.
 • Dārza instrumenti un tehnika. Aktīvajā darba sezonā dārza piederumi un tehnika ātri kļūst netīra. Uz tās var veidoties sakaltusi dubļu un putekļu kārta. Arī ar to spiediena mazgātājs tiks galā pavisam ātri. Un instrumenti atkal izskatīsies kā jauni.
 • Transportlīdzekļi. Augstspiediena mazgātājs, izvēloties atbilstošu papildaprīkojumu, ir piemērots arī automašīnas, velosipēda, motocikla un citu transportlīdzekļu virsmas apkopei. Ar iekārtu var nodrošināt saudzīgu, bet ļoti efektīvu tīrīšanu, kas būs tikpat kvalitatīva kā automazgātavas apmeklējums.
 • Dārza mēbeles. Galdi un krēsli, kas stāv uz terases vai dārzā, savu labo izskatu var zaudēt diezgan ātri. Tāpēc šīm mēbelēm vajadzīga regulāra kopšana. Ar augstspiediena mazgātāju to var paveikt ātri un viegli, apstrādājot gan koka, gan plastmasas dārza mēbeles.
 • Žalūzijas un logi. Palodzes, žalūzijas, logu rāmji un citas grūtāk pieejams un sarežģītāk kopjamas zonas ar spiediena mazgātāju var ātri atbrīvot no netīrumiem.
 • Baseins. Ja īpašumā ir peldbaseins, tad augstspiediena tīrītājs noteikti atvieglos tā uzturēšanu, jo bez liekas piepūles varēs tīrīt šo apjomīgo zonu.

Kärcher – līderis augstspiediena mazgātāju tirgū

Kad runa ir par augstspiediena mazgātājiem, tad Kärcher ir zīmols, kas nāk prātā vairumam cilvēku. Un tas ir pamatoti, jo Kärcher arī izgudroja šo revolucionāro iekārtu un palaida to tirgū jau pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados. Pirmās iekārtas bija paredzētas profesionālai lietošanai, bet jau astoņdesmitajos gados tika radīti pirmie modeļi mājsaimniecībām. Līdz šodienai noiets tāls ceļš, kurā attīstītas tehnoloģijas un atrastas labākās inovācijas, lai piedāvātu klientiem dažāda veida augstspiediena mazgātājus jebkurai saimnieciskajai vajadzībai. Ar plašo un augstās kvalitātes iekārtu klāstu Kärcher ir nozares līderis, kam uzticas klienti visā pasaulē.

Kāpēc izvēlēties Kärcher spiediena mazgātāju?

Ja vēlaties savā saimniecībā iegūt tiešām uzticamu un spējīgu tīrīšanas instrumentu ar plašu pielietojumu, tad Kärcher ir droša izvēle, kas nepievils. Tas būs tālredzīgs ieguldījums īpašuma uzturēšanā un savas ikdienas atvieglošanā. Tāpat Kärcher konkurentu vidū izceļas ar vairākām būtiskām priekšrocībām.

 • Labāko profesionāļu izstrādātas augstspiediena mazgāšanas ierīces.
 • Laika ietaupījums par 50% ar patentētajiem Kärcher uzgaļiem.
 • Enerģijas un ūdens ietaupījums līdz 50%.
 • Daudz ātrāka un efektīvāka tīrīšana ar rotējošu strūklu.
 • Visaugstākie ražošanas standarti un iekārtu kvalitāte.
 • Mazgātāji ar augstu veiktspēju un ilgu darbmūžu.
 • Plašs piederumu un tīrīšanas līdzekļu klāsts.

Apskatiet Kärcher augstspiediena mazgātājus un atrodiet piemērotāko jūsu vajadzībām!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

 1. Nav pieminēts,ka amatieriem domātie modeļi ir ar jaudīgu 1f elektrodzinēju kuriem pie vājāka sprieguma tendence ātri nosvilt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.