Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Precīzākais tulkotājs

 

Vai Jums kādreiz ir bijis vajadzīgs tulkotājs, kas iztulko pilnīgi precīzs? Uzņēmuma dokumentu, izglītības dokumentu, dažādu izziņu, apliecību, izrakstu tulkošanā svarīgs ir ne tikai katrs burts, bet arī vārds. Ikvienā no šīm situācijām vispareizāko tulkojumu spēs sagatavot profesionāls speciālists, kas ar tulkošanu nodarbojas ikdienā. 

Tulkot24 nodrošina augstākās kvalitātes tulkošanas pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē. Uzņēmuma tulkošanas birojs atrodas Rīgā, taču pasūtījumus var veikt no jebkuras Latvijas pilsētas. Bauska, Jelgava, Talsi, Ventspils, Liepāja, Valmiera, Daugavpils vai Rēzekne – nav svarīgi, kur šobrīd atrodaties, jo varat pasūtīt tekstus vai dokumentus tulkošanai caur internetu.  

Kas ir Tulkot24?

Mēs specializējamies dažādu dokumentu, audio un video materiālu tulkošanā vairāk nekā 100 valodās. Neatkarīgi no uzņēmuma darbības nozares vai tulkojamā materiāla veida, varam garantēt augstu kvalitāti, pievilcīgas cenas un ātru izpildes termiņu. 

Privātpersonām visbiežāk ir vajadzīgi notariāli tulkojumi, kā arī dažādu ar mācībām augstākās izglītības iestādēs saistītu darbu tulkojumi. Savukārt uzņēmumiem nepieciešamo pakalpojumu klāsts ir atkarīgs no izvēlētās biznesa sfēras. Juridiskie, medicīniskie, tehniskie tulkojumi prasa lielu iedziļināšanos un pieredzi. Lai nodrošinātu perfektu rezultātu, cenšamies šāda veida darbus uzticēt tikai speciālistiem, kas ikdienā strādā ar konkrētās nozares tekstiem. 

Kurš ir visprecīzākais tulkotājs? 

Pat vislabākais tulks mēdz pieļaut kļūdas un tas ir normāli. Lai nodrošinātu klientiem vislabāko rezultātu jebkurš tulkojums vajadzības gadījumā tiek atkārtoti pārbaudīts. To dara tekstu redaktors vai cits, kompetents darbinieks, kas teicami pārzina konkrēto svešvalodu. 

Tā rezultātā Tulkot24 nolīgšana garantē daudz labāku rezultātu nekā internetā pieejamo automātisko tulkošanas rīku (Google Translate, Deepl, Bing Translate, Tildes tulkotājs, Hugo u.tml. izmantošana). Ikdienas vajadzībām šādus rīkus var lietot, taču jārēķinās, ka tie nereti pieļauj nepareizu vārdu, frāžu vai terminu lietošanu. 

Kāpēc izvēlēties mūsu tulkošanas biroja pakalpojumus?

Pieredzējuši tulkotāji

 Tulkot24 komandā ir tulki, kas ir lietpratēji savās svešvalodās un nozarēs. Cenšamies, lai tekstus tulko darbinieki, kuriem konkrētā valoda ir dzimtā vai vismaz tā ir apgūta augstākajā līmenī. Tulkotāji pārzina specifiskos terminus un nodrošina, ka tulkojumi ir precīzi un saprotami.

Plaša spektra valodu atbalsts

 Nodrošinām tulkojumus vairāk kā 100 valodās. Tas nozīmē, ka varam palīdzēt, neatkarīgi no tā, kādā valodā ir jātulko dokuments, līgums, izziņa vai jebkurš cits saturs.

Ātra un efektīva apkalpošana

 Cenšamies pabeigt darbu maksimāli ātri, netaupot uz kvalitāti. Vajadzības gadījumā spējām iztulkot liela apmēra tekstus arī 1 – 2 darbadienu laikā. 

Konfidencialitāte un datu drošība 

Jūsu privātā informācija un intelektuālais īpašums pie mums ir drošībā. Klientu datu drošība ir viena no mūsu augstākajām prioritātēm. Jūsu informācija netiek izpausta trešajām personām un pie mums ir drošībā. 

Tulkot24 populārākie tulkošanas pakalpojumi

Neatkarīgi no tā, ko vēlaties iztulkot, mēs varam palīdzēt. Tajā pašā laikā pieredze liecina, ka ir daži tulkojumu veidi, kas tiek pieprasīti visbiežāk. 

  • Dokumentu tulkošana (jebkura veida dokumentu tulkošana populārākajās (angļu, vācu, spāņu, franču, zviedru, somu, norvēģu, igauņu, lietuviešu) un arī mazāk zināmās svešvalodās. Ja dokumenti jāiesniedz citu valstu institūcijās, būs vajadzīgs arī dokumentu notariāls apstiprinājums. 
  • Audio un video materiālu tulkošana. Pārtulkosim Jūsu tekstus, audio un video materiālus, t.sk. subtitrus filmām, podkāstiem, intervijām un raidījumiem. Tas ļaus publicēt saturu populārākajās video platformās, sociālajos medijos vai citos informācijas resursos. 
  • Juridiskie tulkojumi ir sarežģīts, svarīgs un nozīmīgs tulkojumu veids. Neprecizitāšu pieļaušana šī tipa tulkojumos var radīt uzņēmumam lielus zaudējumus. 
  • Medicīniskā un tehniskā tulkošana. Līdzīgi kā ar juridiskajiem tekstiem arī šeit ir svarīgi pārzināt nozares terminus, svešvārdus un saīsinājumus. Mūsu tulki to prot.
  • Tekstu rediģēšana un korektūra. Jums jau ir iztulkots teksts un vajag to pielabot? Varam palīdzēt. Tulkojumu rediģēšana jeb korektūra ir lētāka nekā pilna teksta tulkošana, pie nosacījuma, ka iesniegtais tulkojums ir pieņemamā kvalitātē. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.